Як взяти цуценя з притулку


Ви хочете завести цуценя, але не маєте зайвими коштами на купівлю цуценя в розпліднику? Економічна ситуація в країні диктує свої правила, тому доводиться шукати альтернативи витрат. І саме по собі бажання взяти цуценя з притулку дійсно гідно поваги.

1.


Знайдіть собачий притулок.

З моральної точки зору краще зупинити вибір на тому притулку, де тварини перебувають не в найкращих умовах. На вашому місці я б, не замислюючись, відправився за цуценям в бідний притулок, оскільки тваринам там доводиться дуже туго. Ви буквально будете рятівником чотириногого друга. Наведіть довідки про притулок і прийміть рішення.

2.


Виберіть цуценя.

Вирішити ще «на березі», цуценя якої породи ви можете собі дозволити. Якщо ви живете в гуртожитку, то датський дог - це не самий підходящий варіант в даній ситуації. Врахуйте всі «за» і «проти» і зробіть правильний вибір.

3.

Дбайте про свій новий члені сім'ї. Не забувайте, що цуценяті потрібно ставити щеплення. Також, якщо ви не плануєте розводити ще цуценят, то вихованця потрібно стерилізувати. Важливо якомога раніше потурбуватися цими речами.

4.

Хольте і плекайте свого цуценя.

Принесіть цуценя додому, і з цього моменту він стане вашим членом вашої родини.
{/LikeAndRead}