Як вибирати домашнього вихованця


У кожної людини є свої причини завести домашнього вихованця. Комусь потрібен улюбленець сім'ї, сторожова собака, а хтось хоче купити тварину у подарунок своїй другій половинці. Неважливо, з якої причини ви завели вихованця, головне, щоб ця причина була вірною.

1.


Якщо ви шукайте чистокровного вихованця, дуже важливо простежити його родовід. Переконайтеся, що продавцю можна довіряти - Знайдіть покупців, які вже брали тварин в цьому місці. Якщо у ваших улюбленців будуть діти, зробіть їм родовід теж.

2.


Хоча чистокровні тварини користуються великим попитом сьогодні, повірте, вихованець без родоводу, взятий у знайомого або з притулку, може стати кращим на світі. У чистокровних тварин зазвичай буває безліч проблем зі здоров'ям, вони можуть рано померти, а малюки змішаної породи будуть довго жити, рідко хворіють і мають відмінний імунітет, завдяки різноманітної спадковості.

3.

Купити кролика або курчати дуже просто і недорого. До того ж це відмінний подарунок. Прокидаєшся з ранку, а у твоєї подушки корзинка з пухнастим кроликом. Що може бути приємніше? Виявляється, нічого не може бути жахливішими! Кролики потребують ретельної турботи. А якщо такий подарунок був зроблений дитині? У нього точно не вистачить ні часу, ні уваги на бідну тварину.

4.

Ніколи не заводите тварина, щоб привчити свою дитину до відповідальності. Батьки роблять це постійно, сподіваючись, що їх план спрацює. Пам'ятайте, що ваша дитина рано чи пізно виросте, а вихованець залишиться вашим другою дитиною. Дітям швидко набридає постійно возитися з твариною, і тоді вся турбота за ним перепадає на батьків. Батьків це може не влаштувати, і бідна кицька або собачка потрапляє назад у притулок.
{LikeAndRead}

5.

Прийміть усвідомлене рішення, де і якого вихованця ви хочете взяти. Краще брати не у перекупників і розповсюджувачів, а у звичайних людей або в притулку для тварин. Якщо купуєте чистокровних вихованців у перекупників, ретельно перевірте всі папери, дуже часто вони можуть бути просто підробкою.

6.

Переконайтеся, що ви в змозі піклуватися про тварину. Чи будете ви щороку робити йому щеплення? Чи зможете каструвати або стерилізувати? Якщо ви не можете це собі дозволити, не заводьте вихованця. Адже вони як діти. Їх потрібно годувати, робити їм щеплення, купати, пестити і леліяти. А якщо вони захворіють і потребуватимуть лікуванні, вам доведеться заплатити. Дуже важливо, щоб на вашому питомце завжди був нашийник з вашим телефонним номером і його кличкою. Це допоможе йому швидко повернутися додому, якщо він загубиться.{/LikeAndRead}