Як визначити, чи заводити вам собаку


Отже, ви роздумуєте про те, що, може, прийшов час завести собаку. Можливо, ви самотні і вам хочеться про когось піклуватися, або ви просто переїхали в більш просторий будинок, або ваші діти клянчать собаку, а ви не знаєте, заводити її чи ні. У мене 2 собаки і я ні на що на світі не проміняю їх, але не кожен може стати власником пса. Стаття допоможе вам прийняти рішення, варто чи ні заводити тварину.

1.


Перше, що вам потрібно з'ясувати, запитати себе, чи подобаються вам взагалі собаки. Я розумію, це може здатися дурним, але багато собакам воліють інших тварин. Усвідомте і те, що за собаками потрібно багато доглядати. Тому потрібно мати величезну любов і співчуття до них.

2.


Подивіться на місце вашого проживання. Чи достатньо воно просторе для собаки? Якщо ви збираєтеся завести велику собаку, місце вашого проживання теж має бути достатньо великим для неї і всіх домашніх; ніхто не повинен бути обмежений крихітним простором, в якому він буде тинятися туди-сюди. У будинку повинно бути достатньо простору і для всього, що потрібно собаці, наприклад, місце для її їжі, для відпочинку, можливо навіть для буди, для її тренувань та ігор. Все це необхідно.

3.

Ви зможете перебувати вдома достатню кількість часу, щоб піклуватися про тварин? Їх необхідно постійно вигулювати, привчати до туалету. Собакам потрібні фізичні тренування. Всіх собак потрібно тренувати. Ви повинні бути впевнені, що зможете проводити достатню кількість часу з ними, будете любити їх, гуляти з ними і грати.

4.

Чи зможете ви дозволити собі всі витрати, які будуть пов'язані з утриманням собаки? Дане питання дуже важливий, тому що багато людей не усвідомлюють, наскільки це дороге задоволення - мати собаку. Потрібно багато грошей, щоб купувати їм їжу, інструменти для тренувань, іграшки, доглядати за ними і, найголовніше, оплачувати рахунки ветеринара. Якщо ви з тих, кому постійно не вистачає грошей і хто має фінансові проблеми, то вам не слід заводити собаку. Я це кажу з багатьох причин. Одна з головних причин полягає в тому, що ви не зможете допомогти собаці, якщо з нею трапиться щось погане. Перед покупкою тваринного перегляньте своє фінансове становище і запитайте себе, чи зможете ви витратити гроші на який-небудь екстрений випадок. Завжди потрібно пам'ятати про такі випадки, тому що вони трапляються.
{LikeAndRead}

5.

Ви хочете купити собаку через дітей? Може здаватися, що це дуже хороша ідея, придбати собаку, щоб навчити дітей відповідальності, але давайте будемо чесні! Діти не збираються піклуватися про неї. Це будете робити ви. Звичайно, вони пообіцяють робити це і годувати її і навіть вигулювати, але будемо реально дивитися на речі. Собака - це не річ, яку ви можете викинути або якою можна знехтувати тільки тому, що ваші діти не піклуються про неї. Факт в тому, що ви несете відповідальність за неї, поки вчіть дітей піклуватися про тварину. У мого сусіда є собака (помісь з лабрадором), яка одного разу загубилася і прийшла до мого будинку, я вийшла, щоб прив'язати її, але зрозуміла, що собака не привчена до повідця! Цей факт підказав мені, що її господарі ніколи не гуляють з нею! Який жах. Природно, коли я повернула їм собаку, вони почали кричати на дітей, бо діти були відповідальні за неї.

6.

Потрібно вибрати таку породу, яка буде доброзичливою з дітьми. Вам слід порадитися з собачими розплідниками і з'ясувати, які породи собак толерантні до маленьким дітям. Причина, по якій у мене і мого чоловіка 2 собаки в тому, що його сестра купила щеня, а у неї є маленький синочок, який хотів маленького щеняти і був не готовий до того, що собака може підрости. Ось чому ми взяли пса собі. До того ж її будинок дуже малий і вона не в змозі платити за все, що потрібно собаці. Таким чином, дуже важливо подумати про все це до покупки щеняти.{/LikeAndRead}