Як боротися з кліщами на домашніх тварин


Кліщі проживають в лісистих, трав'янистих і покритих чагарником областях і переносять багато хвороб, наприклад, хвороба Лайма. Саме тому важливо берегти домашніх тварин від кліщів. Ось кілька кроків, щоб позбавити Ваших тварин від кліщів.

1.


Якщо Ваша домашня тварина проводить багато часу на відкритому повітрі, особливо в області, відомої кліщами, перевіряйте свою тварину на їх наявність щодня.

2.


Надягайте гумові рукавички, щоб уникнути прямого контакту з кліщем і зараженої шкірою, оскільки хвороби можуть передатися від хворої домашньої тварини людині.

3.

Прощупайте свою тварину повністю, особливо навколо шиї, голови та вух. Якщо Ви відчуваєте ущільнення, що нагадує маленьку горошину, розсуньте хутро, щоб подивитися кліщ чи це так.

4.

Подивіться, висовується чи кліщ зі шкіри. Кліщі - крихітні чорні, коричневі, червонуваті або жовто-коричневі павукоподібні комахи (з 8 лапками), розміром приблизно з верхню частину шпильки. Якщо вони присмокталися до свого господаря (Вашій домашній тварині), то в деяких випадках вони можуть роздутися до розміру виноградини.
{LikeAndRead}

5.

Помістіть своє домашнє тварина в зручне положення. Попросіть друга або члена сім'ї допомогти Вам, відволікаючи домашню тварину.

6.

Схопите кліща пінцетом так близько до шкурі домашньої тварини, як це можливо, упевніться, що затиснули шкуру домашньої тварини.

7.

Сильно і рівно потягніть кліща. Будьте обережні: при занадто різкому або сильному русі голова кліща може залишитися всередині, що може призвести до зараження та вторинної інфекції.

8.

Позбавтеся від кліща, кинувши його у вогонь або роздавав в тканини пінцетом і змив потім в туалет. Не тисніть його ногою або голими руками.

9.

Застосуйте антисептичну мазь до укусу.

10.


Зніміть і повністю виперіть рукавички.

11.


Вимийте пінцет гарячою водою, спиртом або потримавши над вогнем.
{/LikeAndRead}