Як позбутися від бліх безпечно і економічно


Тепер, коли настала тепла погода, власники домашніх тварин добре знають, що доведеться потрудитися, щоб тримати своїх домашніх тварин подалі від бліх.

Ви дивитеся телевізор разом з сім'єю і погладжуєте вашу собаку або кішку, коли все це раптом переривається крихітними укусами, через яких мурашки по тілу і які можуть зіпсувати вам життя на кілька місяців!

Тепер є простий спосіб контролю цих крихітних комах-шкідників, економний і без використання токсичних хімічних речовин.

1.


Вам знадобиться порожня пляшки з Пулевізатор, чиста і вільна від колишнього вмісту. Ви можете купити таку пляшку в промтоварному магазині або використовувати порожню пляшку з-під мила, але переконавшись, що вона чиста і добре промита, якщо ви використовуєте вживані пляшки, не забудьте очистити також і розпилювач. Заповніть пляшку водою приблизно на 95% і додайте пару столових ложок рідини для миття посуду. Закрийте розпилювач кришкою і збовтайте.

2.


Рідиною, яку ви тільки що приготували, обробіть здорових домашніх тварин, які переносять лікування, злегка розпорошуючи її, один або два рази на день.
Ви можете також використовувати цю рідину для нанесення на м'які меблі, килими, постільна білизна і навіть себе. (Вона може виявитися прохолодною, але це, все-таки краще, ніж ці дратівливі укуси!)

3.

Ви також можете обробити своє ліжко вранці або за пару годин перед сном. Попередньо переконайтеся, що часу для просушування простирадла і наволочок достатньо. Підготуйте такі пляшки для кожної кімнати у вашому будинку, якщо вам сподобалась ця ідея, і не забудьте взяти таку пляшку з собою, вирушаючи на природу, в похід або на пляж.
{/LikeAndRead}