Як позбутися від бліх


Коли вдома заводяться блохи, це дуже неприємно, крім того їх нелегко вивести. Блохи дуже швидко розмножуються, і часто ви не виявляєте їх появи до тих пір, поки ситуація не вийде з-під контролю. Ось кілька порад, які допоможуть вам вивести бліх.

1.


Пролікувати всіх собак і кішок, які проживають в будинку за допомогою спеціального засобу для боротьби з блохами і кліщами. Ці кошти дуже різноманітні. Препарати, прописані ветеринаром, як правило, набагато ефективніше тих, що продаються в зоомагазинах. Строго дотримуйтесь інструкції, дотримуйтеся дозування. Протягом трьох днів після нанесення кошти не мийте вашу собаку. Лікарські засоби наносяться на шкіру і змиваються в процесі миття.

2.


Виперіть всі постільна білизна, килимок, на якому спить собака, іграшки та будь-які інші предмети, в яких можуть ховатися блохи. Прання в пральній машині знищить всіх дорослих особин, а також яйця, які вони відклали.

3.

Найретельнішим чином пропилесосьте всі тканини, оббивки і килимові покриття, які ви не можете випрати в пральній машині. Подушки, які не можуть бути випрати, помістіть в морозильник, щоб убити дорослих бліх і яйця. Чистка гарячою парою - дуже ефективний спосіб боротьби з блохами.

4.

Після того, як ви закінчите пилососити, дістаньте з пилососа пакет або контейнер для збирання сміття та одразу ж помістіть його в поліетиленовий пакет, який вам слід покласти в морозильну камеру на кілька годин. У процесі збирання не всі блохи гинуть, а от холод робить на них по-справжньому згубна дія.
{LikeAndRead}

5.

Купуйте спеціальний засіб для знищення бліх. Ви можете придбати ці препарати в найближчому зоомагазині. Дотримуйтесь інструкції. Можливо вам доведеться скористатися засобом кілька разів.

6.

Якщо ви не можете самостійно позбавитися від бліх, зверніться за допомогою до професіоналів. Іноді фронт роботи настільки великий, що вам необхідна професійна допомога.

7.

Продовжуйте обробляти всіх домашніх тварин, які виходять на вулицю, засобом для боротьби з блохами і кліщами, це допоможе уникнути повторного зараження.
{/LikeAndRead}