Як позбутися від бліх-1


Блохи - джерело різних хвороб і причина появи стрічкових черв'яків, тому необхідно позбавити Вашого вихованця від бліх заради здоров'я тварини і чистоти в будинку. Блохи воліють теплу і вологу середу, тому в деяких частинах світу вони - сезонне лихо. Виконуючи такі дії, ви зможете допомогти своєму вихованцеві і навчитеся позбавлятися від бліх.

1.


Кращий спосіб боротьби з блохами - це профілактика. Блохи живуть і розмножуються в теплі і вогкості і найбільш активні влітку і восени. Так що подивіться, в яких умовах живе ваш вихованець.

2.


Регулярно проводите профілактичну прибирання будинку. Пилососьте підлоги і килими з особливою ретельністю, не забувайте пилососити кути, тріщини і щілини в підлозі і стінах, а також наводити прибирання в підвалі (якщо він у вас є). Відразу ж позбавляйтеся від повних мішків для пилососа, тому що дорослі особини бліх можуть вистрибнути назад. Вибирайте з розумом, з ким спілкуватися вашому вихованцеві, не підпускайте його до тварин-переносникам бліх. Прогулянки в парку приносять радість тварині, але під час ігор тварина може підхопити бліх!

3.

Вичісуйте бліх з тварини, використовуючи спеціальний гребінець з частими зубами, а паразитів відразу ж кладіть у мильний розчин.

4.

Щотижня періть підстилку вихованця в гарячій мильній воді, тому що саме в підстилках найчастіше зустрічаються яйця і личинки паразитів.
{LikeAndRead}

5.

Якщо живете у власному будинку, обрізайте листя і підстригайте газони, щоб на ділянці було більше сонячного світла. Личинки бліх не виживають в теплих сухих місцях. Приберіть все сміття, що зазвичай зберігається поряд з будинком.

6.

щоб позбавити вихованців від бліх, купайте їх раз на тиждень. Якщо купання неможливо, зверніться до ветеринара і підберіть альтернативний метод лікування.

7.

Придивіться, ось ознаки наявності бліх: тварина часто чухається і кусає себе, особливо навколо хвоста і в нижній частині спини, на шкірі видно свіжі пошкодження від укусів і розчухи. Також звертайте увагу на ще одну ознаку появи бліх - чорні засохлі сліди крові і самі паразити на поверхні шкіри тварини.

8.

Зверніться до ветеринара за допомогою у виборі відповідного лікування від бліх: це може бути інсектицид, що наноситься на шкіру раз на місяць, таблетки, що запобігають розмноженню, але не вбивають дорослих особин (застосовують щомісяця). Існують також багатоцільові препарати для запобігання розмноження бліх і боротьби із серцевими гельмінтами, анкілостоматідамі, тріхоцефаламі і аскаридами. Використовуйте також нашийники та порошки проти бліх.

9.

Вивчіть хімічні препарати проти бліх. Вони бувають у вигляді спрею або порошку і наносяться на місця проживання тварини. Попросіть ветеринара порекомендувати найбільш відповідне вашому вихованцеві засіб лікування та спосіб його застосування.{/LikeAndRead}