Як надовго позбавити домашніх тварин від бліх і кліщів


З цієї статті ви дізнаєтеся, як позбавити ваших домашніх тварин від бліх і кліщів. Більшість шампунів для тварин містять жорсткі хімікати, тому після їх застосування шкіра пересушена і нерідко з'являється свербіж. Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, як позбутися від бліх і кліщів і при цьому не позбавити шкіру вашого вихованця природної зволоженості.

1.


Шампунь від бліх і кліщів.
Отже, при перших ознаках появи кліщів і бліх, вимийте свого вихованця шампунем для домашніх тварин. Спіньте, як слід помасажуйте і залиште на деякий час (як зазначено в інструкції). Засіб має подіяти. Потім ретельно змийте шампунь.

2.


Нанесіть на мокру шерсть масло для ванн. Помасажуйте шкіру. Залиште масло на 5-7 хвилин. Після закінчення часу злегка обполосніть і промокніть.

3.

Просушіть шерсть рушником. Потім розчешіть, як звичайно.

Масло не тільки відновлює природний рівень зволоженості шкіри, але і допомагає надовго позбутися від бліх і кліщів. Результат помітний відразу ж. Плюс до всього, у цього масла дуже приємний, свіжий аромат. Моїм собакам даний засіб дуже допомогло і я впевнена, що допоможе і вашим тваринам. Це ж так важливо, адже наші вихованці - повноправні члени родини.{/LikeAndRead}