Як впоратися з блохами і вошами за допомогою питної соди і солі


Запропоновані сьогодні аптечними мережами, зоомагазинами та ветеринарними відділами спеціальні засоби, як правило, містять пестициди та інсектициди. Чи замислювалися ви, що використання цих хімічних речовин є небезпечним для вас, ваших дітей або вашого вихованця? З цієї статті ви дізнаєтеся, як допомогою декількох простих дій і краплі терпіння, можна позбутися від бліх і вошей, застосовуючи тільки натуральні продукти, які є в кожному будинку або найближчій аптеці.

1.


Почати позбавлення будинку від бліх найкраще з миття заражених блохами тварин. Для цього підійде будь безпечний шампунь. Пам'ятайте, що проста мильна вода здатна вбити бліх, тобто зовсім необов'язково придбання спеціального засобу. Почніть мити тварину з шиї, щоб блохи НЕ перестрибнули на вуха, очі й морду. Нанесіть велика кількість шампуню на шерсть тварини і ретельно втирайте в неї, потім залиште на кілька хвилин і змийте. Якщо у вашого вихованця бліх багато, вони потрапляють у воду. Ретельно промийте шерсть тварини чистою водою і висушіть рушником.

2.


Від дорослих бліх, які можуть все ще залишатися у волосяному покриві вашого вихованця, можна позбутися за допомогою гребеня з частими зубами. Треба сказати, ця дія не є обов'язковим.

3.

Рекомендуємо озброїтися пилососом і ретельно пропилососити ваші килими, диван, подушки. Мішок з пилом відразу після цього викинете або потрусив за межами житлового приміщення, наприклад у сміттєвого контейнера.

4.

Для того щоб знезаразити килими і меблі, змішайте одну чашку солі, одну чашку питної соди, додайте тридцять крапель ефірного масла лимона і ретельно перемішайте. Нанесіть приготовлену суміш на килими і меблі так, щоб вони здавалися покритими пилом.
{LikeAndRead}

5.

Це ж засіб необхідно насипати під всі килими і меблі.

6.

Через деякий час постарайтеся жорстким віником втерти суміш у волокна килима. Диванні подушки замініть.

7.

Залиште суміш на килимі і під подушками дивана. Якщо ви подрібнили суміш досить добре, ви її не роздивіться.

8.

Повторюйте всі вищевикладені дії раз на тиждень (можна частіше, якщо буде необхідно зробити вологе прибирання).

9.

Через два-три тижні ви і не пригадаєте про докучливих бліх.
{/LikeAndRead}