Як завести домашню тварину, якщо Ви живете в маленькій квартирі


Будь-який будинок тільки виграє, якщо в ньому будуть жити з тваринами. Однак маленька квартира може стати перешкодою до того, щоб завести собі вихованця. Але не варто дозволяти скромної площі свого житла ставати перешкодою для появи в ньому домашньої тварини! Прочитайте поради нижче, і Ви дізнаєтеся, як можна завести вихованця навіть у маленькій квартирі.

1.


Придбайте собі дуже маленьке і просте у догляді тварина. Ви повинні переконатися, що без проблем зможете піклуватися про нього. Це особливо важливо, якщо раніше у Вас ніколи не було домашніх тварин. Купуючи золоту рибку Ви, звичайно, можете себе почувати дурнувато, але справа в тому, що навіть таке маленьке створіння покаже Вам, що значить мати в будинку домашня тварина. Адже якщо Ви не зможете знайти час навіть для того, щоб погодувати рибку або почистити акваріум, Ви абсолютно точно не будете готові до тієї відповідальності, яка ляже на Ваші плечі разом з купленою собакою чи кішкою.

2.


Навіть якщо Ви вже готові до того, щоб завести собі таку тварину, як кішка або собака, що не переставайте думати маленькими категоріями - Вам краще звернути свою увагу на невеликі породи. Може бути, Ви б дуже хотіли мати золотистого ретривера, але потрібно брати до уваги і розміри своєї квартири. Адже у вихованця обов'язково має бути місце для переміщення, і при цьому він нічого не повинен у Вас зруйнувати. Такса - це приклад ідеальної собаки для маленької квартири.

3.

Намагайтеся, щоб у квартирі завжди був порядок. Досить імовірно, що вихованець постарається влаштувати у Ваших апартаментах бардак. Наприклад, щоб уберегтися від зайвого безладу, тарілки краще прибрати куди-небудь подалі, а не залишати їх на столі. Крім іншого, чистота і порядок у квартирі застрахує Вас від нещасних випадків, і зробить життя Вашого вихованця більш безпечною.

4.

Не забороняйте своєму вихованцеві сидіти разом з Вами. Результатом, звичайно, буде те, що всі меблі може опинитися в його шерсті, зате він буде краще поводитися. Домашні тварини зазвичай більш спокійні, якщо можуть сидіти поряд зі своїм господарем. Дозволити тварині сидіти поруч з Вами чи на Ваших колінах - це відмінний спосіб встановити з ним більш тісний зв'язок.
{LikeAndRead}

5.

Миску з їжею поставте так, щоб, з одного боку, вона не стояла на Вашому шляху, а з іншого - щоб тварина могла легко до неї дістатися. Ви ж хочете, щоб домашньому улюбленцю було зручно їсти? Наприклад, можна поставити миску з їжею і водою під столом. Дрібна собака або кішка нічого не зіб'є на шляху туди і не затулить дорогу, якщо Вам потрібно буде пройти мимо.

6.

У Вашого домашнього тварини повинна бути своя територія. Доступною площі в невеликій квартирі не так багато, тим не менш, тварині потрібно надати хоча б один особистий куточок. Можете постелити килимок в кутку або поруч зі своїм ліжком. Якщо у Вас зовсім невелика кішка або собака, подумайте про купівлю спеціальної напівзакритої корзини з м'якою підкладкою. Це дуже хороший варіант того ліжка для тварини.{/LikeAndRead}