Як позбутися запаху сечі і плям на килимі


Одного разу, допомогти на вашому килимі, собака або інша тварина у вашому будинку буде продовжувати ходити на те ж саме місце до тих пір, поки вони не зрозуміють, що це не те місце, куди слід ходити «справляти свої справи». Але як тільки це відбудеться, вам необхідно буде відразу ж позбутися запаху на вашому килимі. Ось чому це місце називається «позначеним». Собака буде продовжувати «справляти нужду» саме в тому місці, де позначила.

1.


Зробіть розчин для чищення:

4 літри води
1/4 склянки бури
1/4 склянки фосфату натрію
1/4 склянки оцту
1/4 склянки цитрусового миючого порошку

Ретельно перемішайте.

2.


Виберіть саме непомітне місце на вашому килимі для того, щоб перевірити, чи не линяє чи він. В принципі, проблем бути не повинно, але в кожному разі завжди краще спочатку перевірити реакцію суміші на килимі.

3.

Вам знадобиться чорна лампа (лампа Вуда), для виявлення всіх місць, де помочився ваш вихованець. Просто вимкніть світло і при освітленні ультрафіолету плями самі виявляться. Візьміть шматочок крейди і обведіть ці місця.

4.

Тепер, коли ви виділили всі області, можете завдати ваш очищуючий розчин і залишити на 10-15 хвилин. Візьміть ганчірку і промокніть всі виділені області, починаючи від краю до центру.
{LikeAndRead}

5.

Видалити залишки можна за допомогою вакуумного пилососа. У результаті не тільки пляма, але і запах повинні назавжди зникнути. А тепер все залежить тільки від вас - Дресирують вашу собаку, поясніть їй, де слід «справляти свої справи».{/LikeAndRead}