Як підготувати будинок до появи в ньому собаки


Принести нову собаку до себе в будинок - це велика відповідальність. Потрібно добре підготувати будинок заздалегідь до прибуття нового вихованця. Собаки різного віку люблять все пробувати на зуб, і без належної тренування вони не бачитимуть різницю між своїми іграшками і предметами домашнього побуту, які можуть бути ще й небезпечними для них. До того ж, багато що в будинку токсично. Завдяки додатковим приготувань можна полегшити стан справ і собі і тварині. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як підготувати будинок для приїзду собаки.

1.


Усуньте фізичну небезпеку для собаки. Огляньте свій будинок на наявність травмонебезпечних предметів для вихованця. Оберніть чим-небудь або забезпечте всі електричні дроти від прогризанія собакою. Мотузки від жалюзі або фіранок можуть заплутатися навколо її шиї, тому підійміть жалюзі і зав'яжіть мотузки поверх них. Встановіть важкий дверний обмежувач для дверей, які схильні раптово відкриватися і закриватися від найменших коливань повітря, щоб не пошкодити хвіст або лапи вихованця. Крісла з відкидною спинкою можуть бути небезпечні для тварини - перед тим, як відкидати спинку, подивіться, де знаходиться пес. Зберігайте відро для сміття і корзину для брудної білизни подалі від собаки, обидві речі можуть становити небезпеку для улюбленця і пошкодити його здоров'я. Існує небезпека того, що він проковтне свою іграшку. Всі складаються з декількох частин іграшки несуть у собі таку загрозу. Купуйте іграшки, розроблені спеціально для тварин, і стежте за собакою, коли вона грає з ними. Викиньте іграшки, які починають ламатися, кришитися або розвалюватися на частини.

2.


Приберіть подалі від собаки хімікати. Визначте, які предмети токсичні і приберіть у важкодоступні для неї місця. Антифриз (етиленгліколь) - одна з найшкідливіших рідин. Переконайтеся в тому, що собака не піддасться настільки небезпечному впливу. Приберіть антифриз в місце, де собака його не дістане і негайно приберіть, якщо щось пролилося. Різні види клею пахнуть заманливо для тварин, вони люблять лизати і жувати тюбики з клеєм (навіть прошивку книг). Приберіть весь клей подалі з поля зору собаки. Приберіть геть інгалятори і ліки. Приберіть зі столів всі смаколики, які вона може перекинути. Сховайте всі засоби для чищення. Переставте всі отруйні рослини з підлоги і столиків і поставте досить високо, щоб собака не змогла перекинути горщик.

3.

Зберіть усі необхідні для собаки речі і розробіть план. Перед тим, як принести цуценя в будинок, приготуйте все, що йому знадобитися. Купуйте нашийник і повідець, бирку з вашим номером телефону, миски для їжі та води, корм, ящик (не обов'язково, але я рекомендую) або манеж для собак і кілька іграшок.

План. Визначте, де собака буде спати і їсти, хто буде відповідальним за її годівлю, чи буде їй дозволено спати на кушетці, і т.д. Домовтеся заздалегідь, хто з нею буде гуляти і чистити її після прогулянки. Вивчіть техніки дресирування в домашніх умовах. Будьте готові до нового і корисного доповненню до вашого життя.

4.

Дізнайтеся про техніку безпеки для собаки. Тримайте подалі від собаки людську їжу та напої: сіль, жирну їжу, зіпсовані продукти, алкогольні та безалкогольні напої, цитрусові фрукти, родзинки, виноград, стебла, листя та насіння вишень, яблук, персиків, абрикосів та інших фруктів, авокадо, макадамского горіхи, шоколад, кава, цибуля, цибульний порошок, дріжджове тісто, часник і його зубчики, гриби і продукти без цукру.

Приберіть подалі домашні рослини: олеандрові дерево (або кущ), цибулини тюльпанів, омелу, пуансеттію, диффенбахию, Сагов пальму.

Сховайте такі предмети: батарейки, інсектициди, свічки з цитронеллова маслом, перегній, добрива, пестициди, насіння квітів, заморожені продукти, нафталін, кварцовий гель, бісер, тканина, монети, ялинкові прикраси, мішуру, сигарети, нікотинові пластирі, продукти з вмістом кофеїну .{/LikeAndRead}