Як розуміти вашого вихованця


Домашні вихованці вже не вважаються просто тваринами. Зараз вони - улюблені члени сім'ї, живуть в будинку і навіть сплять разом з господарями на ліжку, тому фактично ми вже не доглядаємо за ними як за тваринами і очікуємо від них людської поведінки.

Ось кілька порад, як спілкуватися зі своїм домашнім вихованцем і розуміти його.

Як ви хочете, щоб з вами поводилися? Саме. Ось так і звертайтеся зі своєю твариною. Уявіть себе на його місці і спробуйте зрозуміти, що б зробило вас щасливим.

1.


Залучайте вихованця в спілкування і прогулянки. Він не зможе відповісти вам на людській мові, але ви зможете розуміти його бажання, ось вам і результат.

Бажання у нас схожі, і ви зможете побачити, як тварина відповідає на ваші дії, майже як людина.

2.


Дозвольте йому брати участь у прийнятті рішень, що стосуються його занять.

3.

Ви повинні зрозуміти, що у тварин теж є емоції, і вони реагують на певні події, наприклад, народження дитини, вступ дитини до школи, сильно реагують на розлучення і смерть родичів і т.д. Іншими словами, практично все, що відбувається в сім'ї, відбивається на поведінці домашнього вихованця, його розумі і характері.

4.

Вони вельми допитливі. Наприклад, якщо кіт відволікає вас під час розмови по телефону, причиною може бути інтерес до особистості вашого співрозмовника.
{LikeAndRead}

5.

Надавайте більше значення правильним вчинкам тварини, ніж його помилку. Фактично, ви отримаєте від нього те, що самі ж в нього вклали.

6.

Домашні вихованці - це теж живі істоти, і треба поводитися з ними як мінімум відповідно. Якщо будете ставитися до них з повагою і любов'ю, ви будете здивовані, наскільки чуйними вони можуть бути.

7.

Ви можете покладати на вашого вихованця великі надії і вірити в те, що вони все зроблять заради вас, в міру своїх можливостей. Якщо ви будете постійно говорити вихованцеві, як він вас розчаровує, і як ви незадоволені його поведінкою, ви зруйнуєте його впевненість у собі, і він навряд чи зможе вам довіряти і розкриє свої здібності.

8.

І останнє, але не менш важливе, не забувайте гладити й цілувати свого улюбленця!
{/LikeAndRead}