Як правильно вибрати домашнього вихованця


У мене були сотні домашніх вихованців, тому я думаю, що можу допомогти вам вибрати ідеальне тварина, відповідне вашому образу життя, смаку і домашнім умовам. Існує безліч домашніх тварин, і звичайно є таке, яке підходить саме вам.

1.


Вирішіть, чого ви хочете від свого вихованця. Домашні тварини діляться на: «вихованців-друзів» і акваріумних вихованців. Улюбленці-друзі всіляко взаємодіють з господарями, в той час як акваріумних вихованців заводять, щоб спостерігати за ними.

2.


З'ясуйте, яких домашніх тварин забороняється тримати в будинку або квартирі, якщо ви знімаєте житло. Тепер, коли ви знаєте, кого не можна заводити, ви можете визначитися з вибором.

3.

Визначтеся, скільки часу, грошей і місця ви готові витратити на звірка. Деяким тваринам, наприклад собакам, потрібно приділяти багато часу, грошей і місця. Інші вихованці, такі як деякі земноводні, не вимагають багато часу, грошей і місця, але з ними не можна грати.

4.

Скоротіть ваш список тварин. Уважно вивчіть всі решта види домашніх вихованців. Найбільше з вихованців-друзів мені подобаються собаки, кішки, тхори, бородаті ящірки і папуги жако, а з акваріумних тварин - леопардові гекони, жаби жерлянки, каліфорнійські королівські змії.
{LikeAndRead}

5.

Будьте обережні, заводячи екзотичних тварин. Знайти інформацію по догляду за ними і ветеринарну клініку для таких тварин непросто. Будьте обережні з великими рептиліями, такими як ігуани і великі змії. Їм потрібно дуже багато місця, і з ними складно звертатися, і зазвичай все закінчується заподіянням шкоди або господареві, або тварині.
{/LikeAndRead}