Як зробити безпечні для домашніх тварин чистячі засоби самостійно


Якщо ви тримаєте домашніх тварин, то напевно вже замислювалися про використання безпечних для них засобів для чищення. Купувати їх у магазині зовсім недешево. Але не хвилюйтеся, існує безліч простих натуральних і ефективних сумішей, які можна виготовити самостійно, і, більше того, вони недорогі. Насправді, потрібні інгредієнти легко знайдуться у вас на кухні або в аптечці.

1.


Мийте підлогу на кухні та у ванній звичайним оцтом (можна розвести його водою), він продезинфікує поверхню не гірше токсичних засобів, що містять нашатир або хлорку. Стать буде так само чиста, як і після вищевказаних коштів, в той же час оцет набагато безпечніше для вашого вихованця, який може підібрати з підлоги небудь випало з його миски або впало з кухонного столу (як це люблять робити всі тварини).

2.


Розпорошите харчову соду на килим за допомогою дрібного сита і залиште на 15 хвилин, потім пропилососьте. Вона освіжить килими і прибере бруд. Для приємного запаху використовуйте ефірну олію, за допомогою піпетки додайте його в соду. Переконайтеся, що вони добре перемішалися, перш ніж наносити соду на килим.

3.

Використовуючи розпилювач, обробіть внутрішні частини унітазу оцтом (знадобиться близько 1 чашки), також можна протерти їм стіни, кришку і сидіння унітазу. Потім присипте поверхні харчовою содою (близько чверті чашки) і збризніть водою, залиште на пару хвилин, а потім добре потріть туалетним йоржиком. Оцет - хороший нетоксичний дезінфектант, так що якщо ваш домашній улюбленець вирішить напитися з унітазу, найгірше, що може статися - йому не сподобається смак води.
Протріть зовнішню частину унітазу і сидіння м'якою ганчіркою, змоченою у воді, а потім - спиртом, щоб продезінфікувати і додати блиск.
Складні плями можна відтерти пемзою.

4.

Вікна та дзеркала можна протерти спиртом. Також для цих цілей підійде оцет, як простий, так і розведений водою.
{LikeAndRead}

5.

Очистити ванну кімнату, кухню, меблі та підлога, вкриті деревом або лінолеумом можна рідким кастильским милом, розведеним водою. Залийте його в розпилювач, при бажанні додайте ефірні масла. Кастильське мило - це не назва марки, а будь-який тип мила, зробленого з рослинних олій, на відміну від простого мила, яке роблять з синтетичних або тваринних жирів. Кастильське мило безпечно для тварин, тому можна використовувати його і при купанні ваших домашніх улюбленців.{/LikeAndRead}