Як зробити інкубатор


Люди, які розводять курчат, кімнатних та інших птахів, іноді хочуть виводити пташенят в інкубаторі. В інкубаторі необхідно підтримувати постійну температуру і рівень вологості. Справитися з цим допоможе звичайний інкубатор з вентиляцією, термометром і гігрометром. Його можна легко зібрати з підручних матеріалів.

1.


Обшийте ящик алюмінієвою фольгою. Покладіть на його дно форму для випічки пирогів.

2.


Покладіть дерев'яні планки на краю форми. На планки поставте дротове решето, воно не повинно стосуватися країв форми для випічки. На решето ви будете класти яйця. Воно не дасть яйцям впасти у воду.

3.

У всіх чотирьох кутах прорежьте вентиляційні отвори діаметром близько 1 см. Також зробіть отвори діаметром 1 см прямо над тим місцем, де будуть лежати яйця. Просвердлите додаткові отвори для терморегулятора, термометра і гігрометра.

4.

У кожному з чотирьох кутів ящика встановіть керамічні освітлювальні штепсельні розетки. Зробіть отвір і просуньте внутрішню частину штепсельної розетки через нього. Одягніть на неї керамічний ізолятор і скріпіть їх. Ці дві частини повинні знаходитися всередині скриньки. Укрутите лампочку.
{LikeAndRead}

5.

Підключіть терморегулятор у розетку згідно інструкції до нього, так як спосіб приєднання може відрізнятися в залежності від марки обраного терморегулятора. Вставте його контактний датчик в один з отворів. Виставите на терморегуляторі потрібну температуру.

6.

Вставте термометр в один з отворів для вентиляції так, щоб його контактний датчик знаходився всередині інкубатора. У ще один отвір вставте гігрометр.

7.

Заповніть форму водою, покладіть на решето запліднені яйця, закрийте інкубатор і включіть світло.
{/LikeAndRead}