Як зберегти здоров'я вашої собаки


Всі власники собак вважають своїх вихованців повноправними членами сім'ї. І ви не виняток, чи не так? Напевно вас, як дбайливого господаря, хвилює безліч питань щодо змісту та годування вашої собаки. Дотримуйтеся таких рекомендацій, і життя вашого пса буде довгим і щасливим.

1.


Слідкуйте за здоров'ям вашої собаки. Регулярно проходьте обстеження у ветеринара, з метою профілактики захворювань робіть рентгенівські знімки потрібних органів. Проконсультуйтеся з фахівцем про необхідність вакцинації.

2.


Подумайте про доцільність кастрації або стерилізації вашої собаки. Дане питання слід обговорити з ветеринаром. Ця процедура актуальна, тому в іншому випадку ваша собака буде постійно перебувати під впливом інстинктів.

3.

Хороше харчування - запорука здоров'я та довголіття собаки. Проконсультуйтеся з ветеринаром щодо поживності щоденного раціону вашого вихованця, щоб бути впевненим, що його живлення збалансовано, і він випиває достатньо води. Купуючи корми для собак, віддавайте перевагу якійсь одній марці, не варто експериментувати.

4.

Регулярно проводите огляд собаки на наявність бліх і кліщів. Це допоможе запобігти серйозні захворювання. Виявивши кліща, негайно його видаліть. Якщо не вийшло витягнути голову кліща, негайно зверніться до ветеринара. Після повного видалення паразита, доцільно протягом деякого часу поспостерігати у фахівця.
{LikeAndRead}

5.

Вигулюйте собаку на повідку. Але не забувайте також надавати вашому вихованцеві можливість побігати, переконавшись попередньо, що йому нічого не загрожує.
{/LikeAndRead}