Як вимити кішку


У житті кожного власника кішки настає момент, коли потрібно вимити вихованця. Це складна процедура, враховуючи неприязнь кішок до води, але іноді вона абсолютно необхідна. На щастя, кілька порад можуть полегшити процедуру.

1.


Всі необхідні предмети повинні перебувати на відстані витягнутої руки: рушники, невеликий глечик і котячий шампунь. Наповніть ванночку або тазик теплою водою. Вода не повинна бути гарячою або холодною (бажано трохи менше тепла, ніж та яку ви б налили у ванну собі).

2.


Відшукайте кішку і заспокойте її теплими словами і ласкою. Приймати ванну - досить неприємне для кішок заняття. Принесіть кішку до готової ванночці і продовжуйте підбадьорювати її на місці.

3.

Наступний крок може викликати деякі труднощі, але він теж необхідний. Повільно занурте вихованця у воду. Будьте готові до того, що кішка буде вириватися і постарається вас покусати або подряпати. Краще всього надіти сорочку з довгими рукавами і не забудьте захопити кішці лапи міцніше.

4.

Продовжуйте говорити з кішкою під час цієї процедури. Заспокоюйте її ласкавими словами і погладжуйте, якщо можливо. Занурте руку в воду і проведіть рукою по шерсті, не перестаючи говорити з кішкою. Кішка, зрозуміло, не буде задоволена і стане кидати на вас вбивчі погляди. Це в порядку речей.
{LikeAndRead}

5.

Дістаньте котячий шампунь. Видавите трохи шампуню у вільну руку і нанесіть на котячу шерсть. Кішка також не схвалить і ці дії, але продовжуйте наносити шампунь, поки не охопить всю шерстку. Будьте обережні: шампунь не повинен потрапити у вуха, в очі і на мордочку в цілому. Будьте особливо уважні з вухами.

6.

Спустіть воду. Продовжуйте міцно тримати кішку.

7.

Після того як ви спустили воду, наберіть її ще раз, уважно стежачи за температурою води. Наповніть глек чистою водою і обережно поливайте кішку, щоб змити шампунь. Продовжуйте так робити, поки повністю не змиєте весь шампунь.

8.

Вимкніть воду і оберніть вашого вихованця рушником. Постарайтеся висушити його настільки наскільки це можливо.

9.

Потримайте кішку пару хвилин, завдяки її за хорошу поведінку. Погодуйте кішку або почастуєте чимось смачненьким - їй нелегко довелося. Похваліть вашу чисту кішку!
{/LikeAndRead}