Як побудувати котячий будиночок


Кішки люблять ховатися, для них немає нічого краще затишного містечка, де можна згорнутися калачиком після тривалого дня. І хоча кішки можуть спати де і коли завгодно, ваш улюбленець буде щасливий, якщо ви спорудіть йому його власний будиночок. Ми розповімо вам, як зробити це швидко і без зайвих витрат.

1.


Приготуйте пластикові баки і зніміть з них кришки. Візьміть старий килим і відріжте від нього шматок розміром з кришку від бака плюс припуски на склеювання. Прикріпіть шматок килима до кришки за допомогою клею, дайте йому висохнути.

2.


Продумайте план вашого споруди. Розташуйте баки один поруч з іншим так, щоб згодом виконати отвори в бічних стінках, дозволивши вашій кішці гуляти по «кімнатах» свого будиночка. Ви можете навіть побудувати двоповерховий будиночок, поставивши баки один на одного і залишивши достатньо місця, щоб ваша кішка могла застрибнути на другий поверх.

3.

Проріжте дірки в бічних стінках баків. Переконайся, що ваша кішка в них пролізе, але при цьому вони не надто великі. Більшість кішок люблять відчуття затишному і захищеності.

4.

Приберіть кришки, переконавшись, що клей висох, і килим надійно тримається.
{LikeAndRead}

5.

Розташуйте баки, як ви задумали, і прикріпіть їх один до одного за допомогою липкої стрічки.

6.

Окропити будиночок котячою м'ятою, це приверне вашу кішку туди і дасть їй зрозуміти, що це її особиста гніздечко.

7.

Постеліть старий одяг або рушники в коробку, щоб кішка сама звила собі отаке «гніздечко». Не забувайте час від часу міняти підстилку.
{/LikeAndRead}