Як містити мальтійську болонку


Якщо ви збираєтеся завести цуценя мальтійської болонки, коротка характеристика цієї породи буде вам корисна. Перш ніж купувати собаку, необхідно дізнатися якомога більше про цю породу, щоб не помилитися у виборі. Скористайтеся інтернетом, зберіть інформацію про дану породу собак з різних ресурсів.

1. Розглянемо головні риси мальтійської болонки. Це декоративна порода собак. Вага мальтийца: 1,2 - 2,25 кг. Зріст: 20-28 см. Батьківщиною цієї породи вважається Італія. Існує маса свідчень про те, як цінна була ця порода собак на початку 17-18 століття.

2.


Вибираючи цуценя, зверніть увагу на його шерсть. Вона буває чисто білій, молочної, кольору слонової кістки, лимонної з помаранчевим відтінком навколо вух. Навколо очей шерсть дуже темна, бурштинового або горіхового кольору з темнуватим обідком, так званим ореолом.

3.


Догляд за мальтійці включає в себе щоденні протирання патьоків навколо очей, щоб не бруднилися шерсть. Шерсть вимагає ретельного догляду, регулярної стрижки. Стиль стрижки ви можете вибрати на свій смак. Якщо ви не плануєте брати участь у виставках, то можете постригти вашого пса досить коротко.

4.

Мальтійські болонки - дуже живі, енергійні собачки. Перевага цієї породи в тому, що завдяки своїм мініатюрним розмірам цих собачок можна утримувати в квартирі, тому що їм не потрібно багато місця. Але мінус в тому, що досить частий гавкіт може напружувати ваших сусідів. Мальтійці володіють м'яким, доброзичливим, грайливим характером. Власникам даної породи слід врахувати, що граючи, ці собачки нерідко кусаються. Тому, якщо у вас є маленькі діти, не залишайте їх без нагляду наодинці з мальтійців. Однак, цю рису можна скорегувати. Придбавши цуценя, навчіть його необхідним командам. Він повинен слухатися господаря і звикнути до маленьких дітей. Благо, собаки цієї породи кмітливі і добре піддаються дресируванню.
{LikeAndRead}

5.

У посліді мальтійської болонки, як правило, 3 цуценя. Тривалість життя: 12-13 років.

6.

Мальтійці дуже енергійні і активні. Це якість притаманне не тільки цуценятам, а й дорослим особинам. Мальтійські болонки - відмінні друзі. Потрібно лише регулярно знаходити час для дресирувань та ігор з вашим вихованцем.{/LikeAndRead}