Як безпечно подорожувати з собаками та іншими вихованцями


Коли ми подорожуємо з нашими вихованцями, ми схильні забувати, що їм теж необхідний захист. Ось кілька речей, які вам слід було б робити тоді, коли ви подорожуєте з тваринами.

1.


Всі тварини повинні мати відповідні ремені безпеки або кошик з гратами, які необхідно заздалегідь перевірити. Існує безліч онлайн і простих зоомагазинів, де можна придбати все необхідне. Ви також можете скористатися безкоштовними дошками оголошень «З рук в руки» або «Віддам задарма».

2.


Якщо ви подорожуєте з тваринами на машині, то я порекомендував би для початку зробити пробну поїздку і протягом години постежити за реакцією вихованця. Собак та інших тварин може заколисувати під час поїздки, вони так само, як люди, можуть проявляти занепокоєння.

3.

Якщо ви подорожуєте довше, ніж дві години, вам необхідно кожні дві години робити зупинки, що б дозволити тварині розім'ятися, поїсти і попити. Якщо у вас є маленькі діти, то ви знаєте, як це складно змусити їх сидіти спокійно, на відміну від дітей тварини не вміють розмовляти і не скажуть вам, що їм потрібно вийти з машини.

4.

Коли ви провели всі необхідні приготування і протестували ваших вихованців на готовність до подорожі, подорожуйте на здоров'я і дозвольте їм відчути разом з вами смак мандрів.
{/LikeAndRead}