Як в домашніх умовах зробити шампунь для миття собак


Спеціальний шампунь для миття вовни собак коштує недешево, але перш ніж почати використовувати звичайну шампунь для миття волосся, спробуйте самі, в домашніх умовах, приготувати засіб для миття собаки, тим більше що інгредієнти для його приготування коштують недорого і, мабуть, є в кожному будинку . Більше того, інгредієнти, що входять до складу шампуню для миття волосся, не завжди можуть бути корисні для шкіри і шерсті тварини, оскільки лужний баланс шкіри і волосся людини відрізняється від балансу шкіри та вовни чотириногих.

Отже, вам буде потрібно півчашки засоби для миття посуду, чверть склянки води, 1 столова ложка соку Алое і ємність, куди ви в результаті зможете перелити готовий засіб - це може бути порожній бульбашка під рідкого мила або шампуню.

1) Приготуйте порожній бульбашка, гарненько промивши його водою.

2) Змішайте рідина для миття посуду і сік алое або гель, що містить його, в окремому контейнері. Повільно додавайте воду. Перемішуйте плавними рухами до тих пір, поки не вийде рідина однорідної структури.

3) Використовуючи лійку, перелийте готовий засіб в підготовлену раніше порожню ємність, обов'язково позначте її, щоб у ваших домочадців не було прикрого відчуття від того, що вони помилися, використовуючи цей шампунь. Звичайно, він не завдасть шкоди, але вашим близьким буде не дуже приємно усвідомлювати, що це шампунь для миття вовни собак.{/LikeAndRead}