Як вибрати добермана пінчера


Вважається, що царствені добермани пінчери з'явилися в Німеччині і є сторожовий породою. Добермани добрі, вірні, з дуже розвиненим почуттям охорони сім'ї та майна. Проте, через те, що ця порода може бути дуже владної з людьми і агресивної з іншими собаками - це не найкращий вибір в якості Вашої першої собаки.

1.


Врахуйте, що Вам буде необхідно приділяти багато часу на одомашнення, тренування і догляд за Вашою собакою. Добермани можуть бути тяжелоуправляеми і вимагати грунтовного і тривалого навчання.

2.


Відмовтеся від придбання добермана, якщо Вам потрібна дворова собака або якщо Ви не зможете приділяти йому час протягом дня. Добермани - сімейні собаки і вимагають постійної уваги.

3.

Виберіть добермана пінчера, якщо Ви шукаєте гарну сторожову собаку. Добермани - це порода для охорони і захисту, яка жадає робити це.

4.

Виберіть добермана пінчера, якщо Ви шукаєте люблячу, сімейну собаку. Всупереч поширеній думці, ця порода може бути дуже ніжною і люблячою з людьми та безпечною для дітей, якщо вона правильно одомашнена і навчена.
{LikeAndRead}

5.

Врахуйте, що добермани не переносять холод і вони явно не дворові собаки. Але вони вимагають повноцінного двору або майданчика, щоб грати на ній.

6.

Зверніть увагу на особливості доберманів, коли будете вибирати собаку для себе. Собака повинна виглядати енергійної, гладкою, з сильним тілом, яке має бути компактним і м'язистим. Коротка і гладка вовна може бути пофарбована в чорний, червоний, синій або жовто-коричневий колір з мітками кольору іржі.

7.

Ви повинні розуміти, що добермани пінчери схильні до певних захворювань, таким як шийний спондиліт (скелетна аномалія трьох шийних хребців), хвороба фон Віллебранда (захворювання крові), ожиріння, стегнова дисплазія (пошкодження кістки і суглобової сумки в суглобі стегна) і проблеми з серцем .

8.

Вибирайте потенційних заводчиків дуже обережно. Будьте готові запитати у них, членами яких кінологічних клубів або організацій вони є? Членство в клубі означає, що Ви можете перевірити їх відомості, щоб переконатися, що вони не пов'язані з фабрикою щенят (місце, де розводять цуценят для фінансової вигоди і без згоди або схвалення суспільства заводчиків породи), а також, що вони стежать за здоров'ям своїх собак.

9.

Врахуйте, що доберман-кобель виростає до 68-72 см. у холці і важить 40-45 кг. У сук зростання коливається до 63-68 см. і вони важать навіть 40-45 кг.

10.

Віддавайте собі звіт в тому, що Ви, швидше за все, заплатите солідну суму грошей за породистого добермана пінчера.

11.

Пам'ятайте, що середня тривалість життя доберманів становить 13 років.{/LikeAndRead}