Як вибрати машинку для стрижки собачої шерсті


Собаки деяких порід періодично потребують стрижці. Зазвичай для цього записуються на прийом до собачого перукаря (його ще називають іноземним словом «грумер»). Деякі домашні тварини погано переносять поїздку до перукаря. Собака може турбуватися або навіть починає скиглити. На щастя, є можливість обійтися без поїздки - ви можете підстригти вашого вихованця самостійно. І перше, що для цього потрібно зробити, - це вибрати машинку для стрижки вашого вихованця. Як же її вибирати?

1.


Запитайте у собачого перукаря. Перед тим як покинути собачу перукарню в останній раз, запитаєте, який тріммер вони використовують для стрижки вашої собаки. Це допоможе вам вибрати марку, якій можна довіряти. Потім ви зможете вибрати модель, яка відповідає іншим вашим вимогам.

2.


Не купуйте бездротові моделі. Бездротовий тріммер може здатися зручним на перший погляд, але, вам навряд чи сподобається, якщо акумулятор розрядиться в середині процесу. Багатьом бездротовим моделям не вистачає потужності, щоб закінчити роботу навіть на маленьких собаках. Тому вам потрібно вибирати тріммер з шнуром. Це гарантує, що він не вимкнеться під час стрижки. І вам не доведеться проводити повторну операцію, нервуючи тварина ще більше.

3.

Зверніть увагу на моделі, які мають у комплекті кілька аксесуарів. До Тримери для собачої шерсті повинні додаватися кілька насадок і ножиці. Насадки допоможуть без проблем підстригти волосся вашого вихованця до потрібної довжини, а ножиці дозволяють легко підправити густу шерсть взимку. Так як всі собаки різні, потрібно щоб тріммер дозволяв робити стрижку, потрібну вам і вашому вихованцеві.

4.

Переконайтеся, що машинка поставляється з навчальним DVD-диском. Якщо ви ніколи не користувалися триммером, дуже важливо вибрати модель, яка поставляється з DVD-диском. Переглядаючи DVD, ви зможете крок за кроком освоїти процес стрижки. Це гарантує, що ви не нашкодите вашому вихованцеві або не зробите лисини. Деякі DVD-диски навіть пропонують поради, як заспокоїти вихованця під час стрижки.
{LikeAndRead}

5.

Читайте відгуки. Як і з будь-якої іншої покупкою, бажано заздалегідь ознайомитися з відгуками тих, хто вже купив подібний товар. Відгуки допоможуть вам вибрати тріммер, який не тільки добре справляється з роботою, але і не дуже дорогий. Читаючи відгуки, ви напевно помітите, що висока ціна на етикетці не обов'язково означає гарну якість продукту.
{/LikeAndRead}