Як викликати блювоту у собаки


Часто собаки поводяться як дворічні діти: якщо їм щось цікаво, вони відразу тягнуть це в рот. На жаль, подібне цікавість може призвести до загибелі або хвороби, особливо якщо ваш вихованець проковтне такі продукти, як цибуля, виноград або родзинки, лікарські засоби або гіркий шоколад. Якщо ви прийшли додому і виявили собаку, яка сидить з винуватим виглядом, а поруч лежать «докази», наприклад, обгортки від цукерок, упаковка з під ліків, ні в якому разі не баріться. Вам необхідно негайно викликати блювоту, щоб уникнути ураження нирок, печінки і більш серйозних наслідків.

1.


Якщо ви на 90 відсотків впевнені, що ваш вихованець проковтнув шоколадку, упаковку таблеток, коробку родзинок, цибулину, зерна кави, квітковий бульба або що-небудь інше, що може бути отруйним для собак, ви повинні якомога швидше викликати блювоту у собаки. Краще всього зробити це на вулиці, у дворі будинку, але, якщо ви живете в багатоповерховому будинку, або на вулиці зима і на дворі лежить товстий шар снігу, можете зробити це в кімнаті, там, де на підлозі лежить плитка або лінолеум. Застеліть підлогу старими газетами, якщо не хочете після відмивати підлогу.

2.


Перед початком роботи переконайтеся, що собака у дворі або в кімнаті. Дістаньте бульбашка перекису водню з вашої аптечки і налийте її в чайну ложку.

3.

Розтисніть щелепи собаки. Утримуйте ложку з перекисом водню великим і вказівним пальцями правої руки, злегка нахиліть голову собаки назад і натисніть на нижні зуби пса, щоб не дати йому закрити пащу. Швидко вилийте ложку перекису водню на мову, як можна ближче до кореня. Закрийте пащу собаки і погладьте їй горло, щоб вона проковтнула перекис.

4.

Відійдіть тому, тому що, як тільки перекис водню почне міхур в горлі собаки, вона викличе блювотний рефлекс. Живіт собаки почне ритмічно скорочуватися, собака буде витягати голову вниз. Продовжуйте тихо розмовляти з собакою, щоб заспокоїти її.
{LikeAndRead}

5.

Поки собаку рве, зберігайте спокій. Іноді може здатися, що блювота закінчилася, але потім вона починається знову. Якщо ви знаходитесь у дворі, поведіть собаку від того місця, де її вирвало, щоб запобігти повторному проковтування шкідливих речовин. Якщо ви знаходитесь у приміщенні, скрутіть брудні газети і викинете їх, як тільки собака спустошить вміст шлунка.

6.

Забезпечте собаку водою, оскільки, швидше за все, у неї буде спрага.{/LikeAndRead}