Як викуповувати собаку


Неважливо, як часто ви купаєте собаку - регулярно; коли ваш вихованець забрудниться; або в медичних цілях - ми хочемо дати вам кілька порад про те, як викуповувати вашого вихованця. Без шкоди для оточуючих.

1.


Зберіть все необхідне для купання до початку процедури. Постарайтеся зробити так, щоб ваш вихованець не розібрався в тому, що відбувається, інакше він може сховатися так, що ви його повік не знайдете.

2.


Якщо ви вперше купаєте свого вихованця, перетворите купання у веселу гру з ласощами. Розмовляйте з ним веселим голосом. Можливо, у вас вийде переконати собаку в тому, що все це гра. Якщо так, то подальші лазневі процедури буде легше проводити.

3.

Було б непогано заткнути вуха собаки невеликими ватяними дисками з вазеліном, щоб не допустити потрапляння води. Чи не заштовхуйте їх занадто глибоко.

4.

Використовуйте мило, відповідне для типу вовни вашого вихованця. Для довгошерстих собак можна використовувати шампунь. Для собак з короткою шерстю - або те, або інше.
{LikeAndRead}

5.

Ви можете купати вихованця в тазу на вулиці або у ванні залежно від розміру собаки і ванни. Ви можете також купити спеціалізовані тази і ванночки і встановити їх у тому місці, де будете мити собаку. Деякі господарі воліють простий садовий шланг. Все залежить від того, наскільки вашому вихованцеві подобається ця процедура і як це вписується в ваш життєвий уклад.

6.

Звертайте особливу увагу на подушечки лап, місце у заднього проходу і місця зчленування лап з тулубом. Перед купанням довгошерстих собак вистриг клапті шерсті, що звалялася. Зазвичай ковтуни утворюються прямо за задньою стороною вух і з внутрішньої сторони лап, там, де вони з'єднуються з тулубом.

7.

Як тільки ваш вихованець вийшов з ванни, БІЖІТЬ! Інакше вас обіллють водою з голови до п'ят при енергійному отряхивании.

8.

Витріть пса великим пухнастим рушником. Якщо погода прохолодна або у вашої собаки довга шерсть, використовуйте для сушіння фен. Сьогодні у продажу є сушарки, спеціально призначені для цієї процедури. Неважливо, що ви використовуєте - власний фен або сушарку для собак, перш ніж направити струмінь повітря на собаку, дайте їй час звикнути до звуку фена. Багато собаки його не терплять, тому звикання може зайняти час.

9.

Причешіть розпатлану шерсть, коли ваш вихованець висохне, ставлячись до нього з увагою, пригощаючи його і граючи з ним. Це потрібно, щоб у пам'яті вашого вихованця купання залишилося як приємна процедура. Якщо експеримент виявиться вдалим, ви зможете вижити і при його повторенні.
{/LikeAndRead}