Як вилікувати очну інфекцію у собаки


У собак часто виникають інфекційні захворювання очей, і лікувати їх обов'язково. Невилікуваного інфекція може призвести до серйозних проблем з очима. Природно, собака не може сказати вам сама, що у неї болять очі. Тому, вам необхідно самостійно звертати увагу на можливі симптоми. Корисно регулярно витирати місця навколо очей. Там зазвичай накопичується багато бруду. Ви можете придбати спеціальну антибактеріальну протирку для очей і регулярно протирати нею очі собаки. Чистота навколо очей допоможе знизити ймовірність виникнення інфекції.

Запалення починається, коли бактерії або віруси потрапляють в очі. Це трапляється з собаками вельми часто. Вони досить активно бігають всюди, тому рано чи пізно у них з'являються інфекційні захворювання очей. Лікування собаки може виявитися непростою справою, оскільки собаки, на відміну від людей, відмовляються приймати ліки або закапувати очі. Я розповім про найпростіший способі вчасно розпізнати захворювання і про лікування вашої собаки.

1.


Запам'ятайте симптоми запалення очей у собак. Їх досить легко помітити при достатній уважності. Зверніть увагу, якщо собака часто чеше очей лапою. Також можуть з'явитися кров'яні точки або очей перестане відкриватися. Іноді це всього лише означає, що собаці щось потрапило в око. У цьому випадку симптоми зникнуть протягом пари годин. Якщо цього не сталося, швидше за все, виникла інфекція. Очні інфекції можуть бути дуже небезпечні, тому не можна їх ігнорувати. Запалення може поширитися далі, тому необхідно показати собаку ветеринару.

2.


Додайте в раціон собаки омега-3. Сама по собі ця добавка не вилікує очну інфекцію, але, тим не менш, може істотно допомогти. Омега-3 має антибактеріальну та протизапальну дію. Ця речовина впливає на здоров'я очей. Вам варто проконсультуватися у ветеринара з приводу його взаємодії з іншими препаратами. Якщо він дозволить, давайте омега-3 разів на день з їжею.

3.

Можна використовувати чайні пакетики з ромашковим або зеленим чаєм. Чай допоможе зменшити запалення і свербіж. Опустіть пакетик в холодну воду і залиште на кілька хвилин. Або можна покласти пакетик в холодильник і залишити там на ніч. Потім дочекайтеся, поки пес заспокоїться і розслабиться, краще всього, якщо собака буде лежати. Покладіть їй на око чайний пакетик. Постарайтеся протримати його пару хвилин. Ромашка і зелений чай мають антибактеріальну і противірусну дію. Виконуйте цю процедуру пару раз на день, поки не помітите поліпшення. Не дозволяйте собаці жувати або є чайний пакетик.

4.

Покажіть собаку ветеринару. Не існує по-справжньому дієвого домашнього засоби проти очної інфекції. Вам необхідно сходити до ветеринарної клініки і отримати рецепт на очні краплі, які знімуть симптоми коньюктивита. Це не складно, і вкрай рекомендується. Однак капати ці краплі тварині набагато складніше, ніж людині - можливо собаці буде боляче. Коли мені вперше довелося закапувати очі моєму собаці, вона мало не відкусила мені руку.

Ось як слід це робити. Краще всього, якщо вам хтось буде допомагати. Підніміть голову собаки так, щоб її ніс був направлений в стелю. Рукою затисніть собаці пащу (це може зробити помічник). Таким чином, вам буде легше утримувати тварину нерухомо, і воно не зможе когось вкусити. Повірте моєму досвіду, ця процедура собакам не подобається, і вона напевно спробує вас вкусити, якщо ви не приймете заходів обережності. Потім обхопіть собаку навколо тулуба, щоб вона не могла рухатися, і закапайте очі. Я не обіцяю, що буде просто, але зробити це необхідно. Можливо, ваш ветеринар навіть покаже, як це потрібно робити. Щоб краплі потрапили в очі, треба закинути собаці голову. Якщо ви не помітите поліпшення протягом тижня, варто ще раз сходити до ветеринара.
{/LikeAndRead}