Як вилікувати собаку від боязні грому і блискавки


Не важливо, маленька чи є у вас собака або велика, вона може страждати від боязні грози. Це захворювання наших кількостях друзів, яке проявляється в сильному неспокої під час грози, коли гуркоче грім і видно яскраві спалахи блискавок. Деякі ветеринари виписують спеціальні засоби, але я віддаю перевагу натуральне лікування цієї недуги.

1.


Слідкуйте за зведеннями погоди і залишайтеся вдома зі своїм вихованцем під час грози. Ваша присутність може втішити його, якщо ви зберігаєте спокій.

2.


Будь-яка порода собак може бути піддана боязні грому. При цьому вони починають ходити з кутка в куток, бігати, вити, а деякі навіть вистрибують з вікон під час грози. Не варто прив'язувати або саджати на ланцюг собаку, яка відчуває страх грому, це може призвести до важких травм, і навіть до загибелі вашого вихованця. Якщо замкнути вашу собаку, то це теж може принести шкоду її здоров'ю, проте значно менший, ніж якщо прив'язати її або посадити на ланцюг. Переконайтеся, що у вашої собаки не було випадків вистрибування з вікна, коли він була замкнена в будинку або в кімнаті одна.

3.

Собаки потребують натуральної ароматерапії для позбавлення від паніки. Знайте, що близько 20% собак страждають від боязні грому, що викликає у них паніку, тривогу і занепокоєння. Існують деякі засоби ароматерапії, такі як ефірна олія лаванди, які потрібно будь-яким способом розпорошити, щоб собака його вдихала. Це допоможе їй заспокоїтися і перенести грозу.

4.

Дайте собаці настій ромашки перед тим, як почнеться гроза. Це може мати позитивний ефект протягом всієї грози і ваш вихованець буде трохи спокійніше. Ви також можете поговорити з продавцем в аптеці, що спеціалізується на травах і придбати настій ромашки в капсулах, якщо ваша собака не хоче пити звичайний.{/LikeAndRead}