Як вимити собаку


Ось кілька порад, як без зайвого головного болю домогтися того, щоб ваша собака стала пахнути свіжістю.

1.


Перш ніж намагатися запхати свого пса у ванну, краще спочатку підготуватися. Візьміть побільше старих рушників і покладіть їх у ванній кімнаті або в будь-якому іншому місці, де збираєтеся мити собаку. Крім шампуню, у вас повинна бути зручна велика чашка (бажано з чого-небудь не б'ється).

2.


Якщо у вас важковиховуваних собака - мається на увазі та, яка зазвичай чинить опір, а не та, яка зла (якщо собака зла, не намагайтеся насильно її спокутувати, якщо вона того не хоче) - можете спробувати завести собаку туди, де ви будете її купати , на суворому нашийнику.

Як тільки собака опиниться в потрібному місці, постарайтеся посадити її у ванну або під душ. Якщо вона не захоче сама застрибнути у ванну (ось де знадобиться дресирування), акуратно візьміть собаку на руки і посадіть її у ванну.

3.

Добре намочіть свого вихованця, в цьому вам може допомогти пластикова чашка. Можливо, стане в нагоді і зайва пара рук, яка допоможе утримати собаку на місці. Коли пес буде достатньо мокрим, намильте його шампунем для собак. Обов'язково прочитайте інструкцію на пляшці, справа в тому, що деякі шампуні від бліх і кліщів не потрібно змивати протягом деякого часу.

4.

Добре намильте пса та дотримуйтесь інструкцій на пляшці, потім ретельно промийте його шерсть (тут вам ще раз може стати в нагоді пластикова чашка). Переконайтеся, що ви повністю всі змили, залишки шампуню можуть засохнути на шкірі пса.
{LikeAndRead}

5.

Тепер саме цікаво. Візьміть рушники і постарайтеся витерти всю зайву воду з вовни вихованця, поки він не вистрибне з ванної і не забризкає вам всю підлогу. Про всяк випадок розкладіть на підлозі рушники - в разі чого вони зможуть увібрати частина бризок.

Тепер можете допомогти собаці вибратися назовні або просто дозвольте їй зробити це самостійно. Відійдіть в сторону, ваш пес зараз кілька разів струсоне, щоб позбутися від води.

Як тільки вивітриться запах мокрої псини, у вас буде чистий і пахне свіжістю пес!
{/LikeAndRead}