Як виростити німецьку вівчарку


Ваша німецька вівчарка протягом багатьох років буде для вас розумним компаньйоном, захисником і буде служити вам вірою і правдою. Ця порода вважається «робочою», і дійсно, німецька вівчарка високо цінується за здатність віддано і чітко виконувати складні завдання. Тим не менш, ця собака цієї породи може стати агресивною, якщо її не навчити ще цуценям. На жаль, вівчарки відрізняються не тільки силою, але і схильністю до розвитку деяких фізичних розладів.

1.


Спілкуйтеся з вашим щеням вівчарки, як тільки ви принесете його додому. Собаки цієї породи дуже неслухняні, і щеня повинен звикати до інших собакам і людям з самого раннього віку, щоб зменшити схильність до занадто бурхливої реакції. Познайомте цуценя з якомога більшою кількістю різних людей і тварин.

2.


Як можна більше займайте цуценя різними фізичними вправами. Ваша собака може невпинно бігти поруч з вашим велосипедом, і має вроджену здатність знаходити і приносити предмети, ловити м'ячик, палиці або інші цікаві предмети, при цьому спалюючи деяку кількість своєї невгамовної енергії.

3.

Нехай ваша вівчарка пройде курс слухняності. Багато собаководческіе клуби пропонують дитячий сад для цуценят і заняття з навчання послуху для собак постарше. Ви будете працювати пліч-о-пліч з вашої собакою, щоб навчити його основним командам «сидіти», «лежати», «до мене», «місце» і «поруч».

4.

Доглядайте за вівчаркою, щоб зробити її зовнішність чарівною і зберегти собаку здоровою. Хоч за вівчарками і не складно доглядати, вони часто линяють протягом року. Щодня чешіть собаку і вичісувати злиняти шерсть. Крім того, вівчарці потрібно чистити вуха 1-2 рази на тиждень, так як в її прямостоящие вуха з повітря може потрапити пилок і пил, що призводить до подразнення або інфекції, якщо не підтримувати чистоту вух регулярно.
{LikeAndRead}

5.

Дотримуйтесь рекомендацій ветеринара, щоб зменшити ризик отримання поширених для цієї породи захворювань. На жаль, у німецьких вівчарок може розвинутися дисплазія (дегенеративний розлад суглобів), здуття, тимчасові болі в кістках у цуценят, алергії або проблеми з підшлунковою залозою. Ваш ветеринар може порекомендувати їжу з низьким вмістом білків протягом періоду швидкого зростання цуценя, щоб зменшити ймовірність дисплазії.
{/LikeAndRead}