Як дресирувати боксера


Боксери дуже веселі. Вони дуже активні і люблять бути в суспільстві людей та інших собак. Якщо ви господар боксера, вам потрібно знати деякі особливості дресирування, пов'язані з їх розміром та індивідуальними особливостями. Дізнайтеся про них з цієї статті.

1.


Соціалізується вашого боксера належним чином. Цуценята боксера, як і будь-які інші цуценята, повинні спілкуватися з іншими собаками, людьми, знайомиться з новими місцями і звуками. Чим активніше ви будете соціалізувати вашого цуценя боксера, тим краще, з нього виросте собака з стійкою психікою.

2.


Встановіть деякі обмеження. Ваш боксер стане великою, сильною собакою, і ви повинні мати контроль над ним. Ви можете встановити лідерство, контролюючи діяльність, яка особливо важлива для всіх боксерів. Контролюйте ігри, годівлю, місце для сну і ваше спілкування з боксером. Зверніть особливу увагу на ігри, боксери люблять грати і швидко навчать вас грати за їхніми правилами.

3.

Керуйте поведінкою вашого боксера. Боксери, будучи дуже доброзичливими собаками, які люблять спілкування з людиною, будуть стрибати і приходити в стан емоційного збудження при вигляді друзів і членів родини. Важливо, щоб у вашого боксера не розвинулася звичка стрибати на людей. Ви можете запобігти цьому, тримаючи боксера на повідку, коли до вас приходять гості.

4.

Дресирують боксера з використанням методів позитивного підкріплення. Використання сили або жорстких методів можуть мати для вас негативні наслідки і перерости в агресивну поведінку. Останнє стане справжньою проблемою, адже боксер - дуже потужна собака. У дресируванні собаки із застосуванням сили є негативні побічні ефекти; при використанні позитивних методів закріплення поведінки ніяких побічних ефектів немає.
{LikeAndRead}

5.

Навчіть вашого боксера виконувати основні команди: сидіти, лежати, стояти, чекати, до мене й поруч. Боксерів легко навчити шести основним командам, вони дуже розумні собаки і швидко вчаться.
{/LikeAndRead}