Як дресирувати бостон-тер'єра


Бостон-тер'єр - це жива розумна маленька собака і відмінний сімейний вихованець. Дресирування може зробити вашого бостон-тер'єра прекрасним товаришем, який проживе з вами багато веселих і пам'ятних років, так що візьміть фотоапарат і приготуйтеся слідувати цій інструкції!

1.


Бостон-тер'єр - дружелюбна маленька собака, але вона все одно потребує соціалізації в ранньому віці. Почніть процес соціалізації з іншими цуценятами і людьми, коли собаці виповниться 8 тижнів, і тоді в майбутньому вона стане більш стійким тваринам.

2.


Приділіть увагу поведінці бостон-тер'єра. Його потрібно привчити до дотримання домашніх правил. Цуценята скрізь пісяють, всі жують і копаються у смітті при будь-якій можливості.

Коли собака ще молода, її можна привчити до клітки. У цьому випадку вам не доведеться турбуватися в той час, коли ви не можете доглядати за вихованцем.

3.

Встановіть своє лідерство. Домогтися цього найпростіше за допомогою методу ІПУС (ігри, харчування, догляд за шерстю і сон). Ці 4 речі формують поведінку вашої собаки. Контролюючи їх, ви контролюєте свою собаку.

4.

Оскільки бостон-тер'єр - жива, активна собака, вправи для неї дуже важливі. Якщо ваш вихованець переповнений стримуваною енергією, не можна звинувачувати його за погану поведінку. Надавайте собаці розумові і фізичні вправи, і їй буде набагато легше з вами жити.
{LikeAndRead}

5.

Дресирують собаку з використанням позитивних методів. Бостон-тер'єрові не потрібні суворі заходи. Це чутливе маленька тварина, і негативні методи дресирування можуть негативно на ньому позначитися.
{/LikeAndRead}