Як дресирувати грейхаунда


Як правило, собаки породи грейхаунд змолоду беруть участь у собачих перегонах. Після того, як вони покидають біговий трек, багатьох з них розбирають по домівках нові господарі. При дресируванні грейхаундов треба враховувати, що вони дуже ранимі і не виносять жорстких методів навчання. Крім того, через постійну бігового навантаження деякі собаки цієї породи зазнають труднощів з виконанням команди «сидіти!». Але в кожному разі, дотримуючись порад, наведеним у цій статті, ви зумієте установити з собакою взаєморозуміння і навчити її необхідним навикам для життя в сім'ї. Грейхаунди чудово зарекомендували себе як домашні собаки, так що після відповідної дресирування ви отримаєте гарного товариша на довгі роки.

1.


Встановіть з грейхаундом взаєморозуміння. Собаки цієї породи чуйні і кмітливі. Кращий і якнайшвидший спосіб досягти взаєморозуміння можна виразити в двох словах: гра і годівля.

2.


Відразу ж встановіть своє верховенство. Як і всі собаки, грейхаунд визнає тільки ватажка. Стати для собаки ватажком можна, дотримуючись принципу ІКУС: гра, годівля, догляд за шерстю й сон. Саме це визначає поведінку вашої собаки. Контролюючи кожне з цих дій, ви тримаєте під контролем і пса.

3.

Після того, як взаєморозуміння і ваше верховенство встановлені, приступайте до вироблення у собаки слухняності. Навчання послуху ведеться заохочувальним методом. Жорстке поводження тільки збентежить і залякає собаку. Терпіння і заохочення - ось ключ до досягнення найкращого результату.

4.

В результаті дресирування пес повинен засвоїти шість основних команд: «сидіти!», «Лежати!», «Стояти!», «Чекати!», «Поруч!» І «до мене!». Як вже зазначалося, команду "сидіти!» Деяким грейхаундов виконати занадто важко. У них настільки розвинені м'язи ніг, що вони практично нездатні прийняти сидяче положення. У такому випадку обмежтеся командою «стояти!».
{LikeAndRead}

5.

Більше уваги приділяйте розвитку кмітливості у вашого собаки. На додаток до дресирування на слухняність використовуйте собачі іграшки «куб бастера» і «конг» із захованим всередині ласощами. Без розвитку кмітливості в поведінці грейхаунда можуть виникнути проблеми.

6.

Дуже багато часу віддавайте фізичним вправам для собаки. Грейхаундов вони життєво необхідні. Біг, тривалі прогулянки, туристичні походи і різні ігри з іншими собаками - все це надзвичайно корисно для вашого вихованця.
{/LikeAndRead}