Як дресирувати йоркширського тер'єра


Йоркширський тер'єр - маленька собачка з сильною особистістю. Собаки цієї породи розумні, сміливі, надзвичайно вірні і надзвичайно вимогливі. Щоб дресирувати йоркширського тер'єра, потрібно бути терплячим і наполегливим. Однак якщо ви постараєтеся, ваш вихованець стане вашим найкращим другом. Прочитайте цю статтю і дізнайтеся, як правильно тренувати йоркширського тер'єра.

1.


Дізнайтеся особливості характеру йоркширських тер'єрів. Вони мають власну думку, і хоча вони швидко вчаться, можуть вирішити, що не хочуть вчитися, і не стануть слухатися ваших команд. Ви повинні бути рішучі, наполегливі й завзяті.

2.


Відгородити від усього, що може відвернути увагу вашого вихованця. Дресирують тер'єра, коли поруч немає інших собак або людей. Вивчайте по одній команді за раз. Ваші команди повинні бути зрозумілими і послідовними. Говоріть командним голосом, щоб собака розуміла, що це серйозне заняття.

3.

Використовуйте заохочення. Йоркширські тер'єри люблять поїсти, тому оберіть ласощі, які підходять для таких маленьких собак. Тримайте частування поруч з мордою собаки, промовте, і якщо вона її виконає, дайте їй частування і похваліть. Однак стежте за тим, щоб не навчити її жебракувати.

4.

Постійно хваліть вашого вихованця. Йоркширський тер'єр вимагає до себе увагу, і багато уваги. Ці собаки не люблять, коли їх не помічають. Вам необхідно постійно говорити з нею під час тренування. Позитивні підбадьорювання працюють набагато ефективніше, ніж негативні покарання.
{LikeAndRead}

5.

Приділіть особливу увагу тому, щоб ваш вихованець ходив в туалет в потрібне місце. Це складне завдання для господарів йоркширських тер'єрів, так що приступите до тренування, як тільки принесете цуценя в будинок. Виносьте собаку на місце, де вона повинна сходити в туалет, відразу після їжі. Гарненько її хваліть, якщо вона зрозуміє вас і зробить всі потрібні справи в тому місці. Заохочуйте цуценя за хорошу поведінку і не карайте, якщо він провиниться.

6.

Попрацюйте над собою. Коли собака не слухається господаря, швидше за все це провина господаря. Йоркширський тер'єр - розумний і дуже енергійний пес, тому якщо ви недостатньо суворі і наполегливі, він скористається цим, що призведе в майбутньому до проблем.
{/LikeAndRead}