Як дресирувати кокер-спанієля


Кокер-спанієль - дуже популярна порода в усьому світі, в тому числі і в Росії. Він чудово ладнає з дітьми та дружелюбний з іншими собаками. Крім того, він добре пристосований для утримання в квартирі і тому може стати відмінним поповненням вашого сімейства. Ось кілька порад з дресирування кокер-спанієля.

1.


Якщо ви взяли в будинок цуценя кокер-спанієля, постарайтеся, щоб він якомога швидше освоївся на новому місці. Як і собаку будь-якої породи, кокер-спанієля потрібно змолоду познайомити з різними людьми, місцями, шумами, а також з іншими собаками. Чим краще ваш пес звикне до навколишнього оточення, тим спокійніше він буде вести себе, коли виросте.

2.


Дуже важливо привчити кокер-спанієля до клітки. При дресируванні в домашніх умовах нерідко виникають труднощі, пов'язані з поведінкою собаки. Використовуючи клітку, ви вирішите будь-які постають у зв'язку з цим проблеми.

3.

Постійний контроль за поведінкою не менш важливий. Не зводьте зі цуценя очей, поки він ще не пройшов повний курс дресирування. Можна утримувати собаку і в саду, використовуючи для цього обгороджений загін.

4.

Кокер-спанієлі потребують регулярного догляду. Своєчасно привчите вашого вихованця до цієї процедури. Постарайтеся, щоб йому це сподобалося, для чого проводите чищення щіткою і гребенем з перервами, закінчуючи кожен такий короткий «підхід» грою або ласощами.
{LikeAndRead}

5.

Дресирування починайте, не відкладаючи в довгий ящик. Не забувайте хвалити і заохочувати собаку. Кокер-спанієлі дуже ранимі й погано сприймають жорстке поводження. Пес повинен в найкоротші терміни засвоїти деякі необхідні команди: «сидіти!», «Місце!», «Лежати!», «Поруч!» І «до мене!».

6.

Кокер-спанієлі - мисливська порода і тому потребують постійних навантаженнях. Благотворно вплинуть на вашого вихованця фізичні тренування та вправи для розвитку кмітливості. Плавання, далекі прогулянки, аппортіровка - ось лише деякі корисні для зміцнення організму собаки заняття. Виконання команд і різних трюків сприяє підвищенню інтелекту. Для цієї ж мети служать різного роду іграшки.
{/LikeAndRead}