Як дресирувати мальтійську болонку


Мальтійська болонка - це дуже ніжне, ласкаве і прівязчівость тварина з м'якою, шовковистою, мало линяючої шерстю. Вага цієї собаки зазвичай становить близько 5 кг. Мальтійська болонка є прекрасним сімейним вихованцем. Вона добре ладнає з іншими собаками і досить терпляча, щоб перебувати в суспільстві дітей. Представники цієї породи дуже активні і люблять енергійні гри. Нижче наведені декілька порад з дресирування мальтійської болонки.

1.


Привчіть собаку до вольєра. Іноді мальтійську болонку буває важко привчити не бруднити в будинку - це поширена проблема з малими собаками, і вольєр допоможе її усунути. Вольєр також є безпечним місцем для улюбленця, коли вас немає поруч. Щеня мальтійської болонки, як і будь-який інший щеня, жує все підряд. Якщо нікого немає вдома, це може стати проблемою.

Коли собака знаходиться у вольєрі, ви можете не хвилюватися за неї. Привчати тварина до вольєра потрібно з використанням позитивних методів. Можете наповнити спеціальну гумову іграшку їжею і покласти її у вольєр. Дайте собаці ласощі, іграшки та інші речі, які їй подобаються. Потрібно щоб у тварини виникли позитивні асоціації з вольєром.

2.


Затвердіть своє лідерство. Мальтійську болонку, як і будь-яку іншу собаку, можна навчити слідувати правилам. Це соціальна тварина, якому потрібно пояснити, що ви головний. Стверджувати своє лідерство потрібно без застосування грубих і суворих методів. Кращим засобом є контроль над тим, що важливо для вашого вихованця.

Це стосується ігор, годування, місць, де собака спить і соціального контакту між вами і вихованцем.

3.

Використовуйте ласощі для того, щоб заохочувати хорошу поведінку. У мальтійської болонки зазвичай хороший апетит. Цей собака також любить іграшки. Ваш вихованець повинен вміти ходити на повідку і розуміти такі команди, як «сидіти», «стояти», «до мене» і «лежати».

Незважаючи на те, що мальтійська болонка - енергійна і витривала маленька собака, вам не потрібно використовувати грубі методи дресирування. У зв'язку з невеликими розмірами цієї тварини нашийник-зашморг може нанести його шиї серйозні пошкодження.

4.

Підготуйте собаку до життя в суспільстві. Якщо ви придбали мальтійську болонку цуценям, беріть її з собою, куди тільки можливо. Знайомте її з іншими доброзичливими собаками, людьми, місцями і звуками. Належна соціалізація допоможе вам виростити спокійну, стійку собаку.
{LikeAndRead}

5.

Регулярно доглядайте вихованцем. Привчіть собаку до вичісування, миття, чищення вух, чищенні навколо очей і підстригання кігтів. Почніть з коротких сеансів і винагороджуйте собаку за хорошу поведінку. Догляд за зовнішністю повинен викликати у тварини позитивні асоціацію.

6.

Не піднімайте собаку, коли вона лякається. Ми часто піднімаємо і заспокоюємо переляканих собак. Це закріплює почуття страху і підсилює його. З часом собаці стане все важче переносити гучні звуки.
{/LikeAndRead}