Як дресирувати німецьку вівчарку


Німецька вівчарка була виведена як робоча і службовий собака, покликана допомагати людині. Це велика і кмітлива собака. Німецькі вівчарки не тільки добре піддаються навчанню і дресируванню, але і потребують того, щоб з ними займалися, щоб її як розумові, так і фізичні здібності знайшли застосування і були направлені в потрібне русло. Недрессірованная німецька вівчарка буде некерованою, важкою у спілкуванні і відчувати себе нещасною.

1.


Дайте зрозуміти собаці, хто з вас ватажок зграї. Німецька вівчарка - стайное тварина, а значить схильна не тільки домінувати, але і підкорятися. Це велика за розміром і вольова собака. Якщо ви не станете залякувати собаку і змушувати її підкорятися будь-якими засобами, то ваша вівчарка з задоволенням вступить у ваш зграю. Дуже важливо дати зрозуміти вашому собаці, що ви володієте ситуацією і є головним.

2.


Здобудете увагою свого собаки. Ваша вівчарка схильна до навчання і жадає його, але для цього потрібно, щоб усі її увага була спрямована на вас і ваші команди. Дресирують собаку в такому місці, де нічого не буде відволікати її уваги.

3.

Будьте послідовні. Ваша собака прагне сподобатися вам, але щоб їй легше було це зробити, вона повинна зрозуміти, що ви від неї хочете. Якщо правила постійно змінюються, собака заплутається і їй буде вкрай складно зрозуміти, що саме вона повинна робити, щоб вам догодити.

4.

Починайте привчати вашу собаку правильно себе вести в будинку з 8-тижневого віку. Це той вік, коли саме час привчати цуценя, де справляти нужду, що не кусатися і тому подібному.
{LikeAndRead}

5.

Починаючи з віку в 10 тижнів водите свого цуценя на поводку. Це дуже важливо, тому що ваш щеня зростає і коли-небудь стане великим і сильним. Якщо ви не будете з раннього віку водити його на повідку і привчати слухатися вас, то, ставши дорослим, він сам буде водити вас.

6.

Пройдіть Загальний курс дресирування собак (ОКД) зі своїм цуценям, коли йому виповниться чотири місяці. На цьому курсі ви зможете навчити вашу собаку основним командам, таким як "Сидіти", "Стояти!», «Лежати!» І «До мене!»

7.

Майте на увазі, що дресирувати німецьку вівчарку ніколи не пізно. На відміну від деяких порід собак, німецька вівчарка дуже розумна і здатна навчатися протягом усього свого життя. Німецька вівчарка ніколи не буває занадто стара для дресирування.
{/LikeAndRead}