Як дресирувати пуделя


Пудель - одна з найбільш впізнаваних порід декоративних собак. Вони цінуються за їх граціозне тіло і королівську манеру поведінки. В даний час існує три різновиди пуделя, що розрізняються за їх зростанню, оціненим щодо довжини плеча. Звичайний пудель - найвищий, карликовий пудель - середній, і той-пудель - самий крихітний з пуделів. Пуделі славляться своїм розумом і здатністю вчити і виконувати команди. Додайте до цього їх безмежну енергію, і стане очевидним, що тренувати пуделя буде суцільним насолодою, якщо робити це правильно. А ці тренування допоможуть вам припинити на корені небажану поведінку тварини.

Як тренувати той-пуделя

1.


Вивчіть темперамент той-пуделя. Як і більшість маленьких собак, вони досить знервовані, багато гавкають, дратівливі, і, здається, мають необмежений запас енергії. Тому необхідно дотримуватися спокою, тренуючи той-пуделя. Не допускайте, щоб увага собаки щось відволікало. Крім того, спробуйте не говорити занадто голосно.

2.


Заохочуйте хорошу поведінку щедрим увагою. Ваш малюк хоче уваги, тому він може безперервно гавкати і стрибати біля вас. Необхідно не дивитися собаці в очі і не звертати на неї ніякої уваги. Скажіть помірним тоном «сидіти». Обережно натисніть собаці на круп, щоб вона сіла. Повторіть команду. Після виконання, погладьте і похваліть собаку.

3.

Швидко підіть з кімнати і поверніться назад. Велика ймовірність того, що собака буде продовжувати стрибати і гавкати. Повторіть команду "сидіти", але вже не чіпайте собаку. Якщо вона не виконає команду, повторіть її знову. Якщо вона знову не слухається, повторюйте вказівки 2-3 до тих пір, поки не досягнете результату. Нагородите собаку увагою і любов'ю тільки після того, як вона послухається і виконає команду.

4.

Відучіть свого той-пуделя шкодити і набридати. Ви можете використовувати команду «не можна» або просто сичати на цуценя, коли він веде себе погано. Какай би сигнал ви не вибрали, вимовляєте його коротко і послідовно. Командувати гучним голосом - не найкраща ідея для виховання таких знервованих собак, як той-пудель. Не кричіть на собаку, так як крик може викликати зворотний ефект - новий вибух панічного гавкоту.
{LikeAndRead}

5.

Придумайте не надто гучний джерело шуму. Наприклад, пластиковий стаканчик, наповнений камінцями. Використовуйте це саморобний пристрій, коли собака не дивиться на вас. Коли вона налякати звуку і подивиться у вашу сторону, дивлячись їй в очі, твердо скажіть «не можна». Якщо собака послухається і перестане пакостити, дайте їй частування і похваліть.

6.

Робіть так кожен раз, коли є необхідність. Потрясіть стаканчик сильніше, якщо собака не звертає уваги на команду «не можна». Якщо ви не будете забувати хвалити свого вихованця за виконану команду, він скоро зрозуміє, що за послухом слід приємне заохочення.

Як дресирувати пуделя: карликовий і звичайний пудель

1.

Вивчіть характер вашого карликового або звичайного пуделя. Ці пуделі дуже спокійні і вкрай доброзичливі. Тренувати їх можна навіть на вулиці, де багато відволікаючих звуків і предметів. Але не беріть на тренування друзів або родичів, яких собака знає, так як вони можуть перешкодити занять, адже ваш вихованець може відволікатися на те, щоб поспілкуватися з ними.

2.

Розімніть собаку короткою пробіжкою або швидкої прогулянкою по окрузі. На майданчику для тренування (це може бути ваш двір, будинок або парк) попрацюйте над простими командами, такими як «сидіти» і «стояти». Відмінно, якщо поблизу не буде інших собак. Вивчайте собаку команді "сидіти", попросивши асистента допомогти. Нехай він злегка натисне їй на спину, коли ви говорите команду. Повторіть команду, і знову акуратний поштовх.

3.

Підійдіть ближче до собаки, подивіться їй в очі і накажіть сісти, не просячи про допомогу асистента. Якщо ваш вихованець виконає команду, похваліть і погладьте його. Якщо собака не слухається, продовжуйте тренуватися, підштовхуючи її, до тих пір, поки вона не буде виконувати команду тільки по голосу.

4.

Користуйтеся допомогою, щоб навчити собаку приходити, коли її кличуть. Встаньте на невеликій відстані від пуделя, подивіться йому в очі і скажіть "до мене". Помічник у цей час повинен потягнути за поводок і підвести собаку до вас. Повторіть команду "до мене". Похваліть вихованця, почастуєте його ласощами.
{LikeAndRead}

5.

Повторіть вправу 4 кілька разів. Попросіть помічника зняти повідець. Знову подивіться собаці в очі і скажіть "до мене". Можна вважати, що вправа вдалося, якщо ваш вихованець піде до вас без допомоги асистента. Якщо собака не слухається, повторюйте вправу 4 до тих пір, поки команда не буде виходити.

6.

Виконуйте команди «сидіти» і «до мене» кілька разів на день протягом наступних двох тижнів. Робіть це без помічника, поки пудель не буде слухатись кожного разу. Це закріпить знання вашого вихованця. Не забувайте щедро заохочувати його за кожну виконану команду.
{/LikeAndRead}