Як дресирувати ротвейлера


Ротвейлери - це великі і сильні собаки, які цілком можуть стати улюбленцями у вашій родині. Дуже важливо вчасно почати дресирування і привчати їх до людей. Неправильно навчені собаки можуть стати справжньою загрозою для вас і вашої родини. Так як ротвейлер відрізняється силою і розміром від інших собак, погано вимуштрувані вихованці можуть бути дуже небезпечні.

1.


Купуючи цуценя, будьте готові починати навчання з самого першого дня. Постарайтеся бувати в різних місцях, де ваш улюбленець зможе спілкуватися як з людьми, так і з іншими цуценятами. Незважаючи на те, що період адаптації дуже короткий, він є ключовим у вихованні. Якщо пропустити цей етап або поставитися до нього неуважно, то собака згодом може стати агресивною.

2.


Наступним кроком у вихованні стане навчання важливим командам, таким як «сидіти», «стояти», «лежати», «поруч» і «до мене».

3.

Також не варто забувати про вироблення рефлексів. Ви ж не хочете, щоб ваш вихованець охороняв свої іграшки або миску з їжею? Привчіть цуценя підпускати вас до цих предметів. Міняйтеся іграшками з собакою. Як тільки він бере іграшку в зуби, привчайте його до команди «фу!». Потім візьміть її, а натомість дайте собаці будь-які ласощі.

4.

Стати ватажком для собаки. Собаці необхідно знати, що ви контролюєте всі її дії: ігри, прийом їжі, сон і ваше з нею спілкування. Це означає, що вам треба стежити за тим, як щеня грає і спить, а також давати йому їжу тільки за розкладом. Завжди приділяйте вашому вихованцеві достатньо уваги.
{LikeAndRead}

5.

Всім собакам потрібна дресирування. Ротвейлери - одні з найрозумніших собак, тому їм потрібні як фізичні, так і розумові навантаження. Дресирування, команди і розвиваючі іграшки допоможуть вашому собаці бути у формі.

6.

Запам'ятайте, що важливо контролювати поведінку свого вихованця. Пам'ятайте: багато людей бояться ротвейлерів, тому краще поставити у дворі вольєр і привчити собаку відправлятися туди по команді.
{/LikeAndRead}