Як дресирувати свою собаку


Ваша собака вас не слухається? Не впадайте у відчай. Прочитайте, як треба її дресирувати.

1.


Перед тим, як приступити до дресирування, встановіть зі своєю собакою довірчі, дружні стосунки. Вона повинна засвоїти, що «бос» в цьому будинку ви.

2. Привчаючи собаку сідати, віддавайте команду: «Сидіти і не рухатися!» Виберіть затишне місце і Дресирують її з інтервалами через кожні 15 хвилин. Покажіть собаці небудь ласощі і віддайте команду. Спокійно натисніть на її задню частину, щоб змусити сісти. Якщо вона противиться, це нормально: ймовірно, вона просто ще не зрозуміла, що від неї вимагається. Через деякий час вона це засвоїть.

3.


Щоб собака не гавкав ночами, допоможіть їй витратити за день зайву енергію. Візьміть її на прогулянку або пограйте з нею, кидаючи спеціальну палицю, яку вона буде вам приносити. Якщо це не допомагає, постарайтеся проводити з собакою більше часу. Собаки - тварини «компанійські» і не люблять залишатися на самоті. Якщо ваш улюбленець зазвичай спить в окремій кімнаті, дозвольте йому спати в своїй спальні. Нехай він бачить вас сплячого поруч і не відчуває себе забутим.

4.

Щоб собака не кусала ваших гостей, знайомте її з новими людьми без поспіху. Попередьте гостей, нехай вони не чіпають її, інакше вона може порахувати, що їй погрожують. Бажано, щоб новачок в будинку погодував пса. Добре, коли ви хвалите собаку разом з гостем. Це допомагає їй повірити новому знайомому.
{LikeAndRead}

5.

Собаку можна також навчити вітатися, подаючи лапу.
{/LikeAndRead}