Як дресирувати собаку-1


У наш час дресирування - один з ключових моментів утримання собаки.
У минулому собака просто жила з людиною і допомагала йому полювати. Сьогодні ж вимоги до поведінки собак високі, як ніколи. Пред'являються вимоги пояснюються тим, що тепер собака знаходиться в більш обмеженому просторі і тісному співжитті з іншими тваринами, а також повинна вміти взаємодіяти з новими членами сім'ї. Приступаючи до навчання кішки, дуже важливо враховувати особливості породи та її придатність до того чи іншому виду дресирування. На відміну від людини, собака не розуміє негативну зворотний зв'язок і може бути дуже пригніченою, якщо на неї кричати або лаятися під час дресирування. Коли дрессіруете собаку, не забувайте таке:

1.


Принцип Павлова
Павлов був одним з перших основоположників теорії біхевіоризму. Ця теорія будується на тому, що позитивне підкріплення із заохоченням - кращий спосіб дати собаці зрозуміти, що ви від неї хочете, чи йде мова про те, щоб собака спокійно поводилася у ветеринара, навчилася команді стояти, сидіти або брати слід. Павлов також виступав на захист негативної зворотного зв'язку, але з тваринами цей метод не працює.

2.


Наполегливість
При дресируванні, тварини не завжди правильно виконують те, що ви вимагаєте. У такі моменти ви повинні виявляти наполегливість і м'якість. Не сваріть собаку і не кричіть на неї, цим ви тільки остаточно приведете її в замішання і викличете стрес.

3.

Інтонація
Ви, напевне, зауважили, що собака реагує на найменші зміни вашого настрою або голосу. Це притаманне всім собакам і більшість з них легко розпізнає, коли ви серйозні, а коли готові пограти і пообніматься. Цю здатність потрібно використовувати при навчанні. Міняючи тон голосу на бас або баритон, а також його модуляцію, коли дивитеся собаці в очі, ви відразу покажете їй, що налаштовані серйозно. Але пам'ятайте, що не варто зловживати цим прийомом, інакше собака перестане на нього реагувати.
{/LikeAndRead}