Як дресирувати чау-чау


Якщо ви хочете завести самостійну, тиху, охайні собаку, якій потрібні лише помірні фізичні навантаження, ви можете придбати чау-чау. Однак за відсутності належної дресирування це тварина здатна стати впертим, підозрілим і владним. Якщо ви налаштовані регулярно працювати над поведінкою собаки, ви зможете соціалізувати її і зробити її приємним товаришем для себе і своїх близьких.

1.


Почніть дресирування на слухняність якомога раніше. Дорослі чау-чау можуть бути дуже агресивними, так що важливо вчасно приступити до дресирування цуценя, навіть якщо він ще не виказує ознак агресії.

2.


Завоюйте повагу свого чау-чау. Якщо ця розумна собака не буде вас поважати, то не буде і слухатися. Ви повинні коригувати поведінку собаки всякий раз, коли воно виявляє агресію. Це єдиний спосіб уникнути посилення агресивності.

3.

Для корекції поведінки використовуйте суворий або електричний нашийник. Незалежна вдача і густа шерсть роблять звичайний нашийник менш ефективним. Строгий або електричний нашийник змусить собаку слухатися вас.

4.

Дресирують чау-чау в присутності інших собак. Важливо, щоб собака слухалася вас вдома, однак ще більш важливо, щоб вона слухалася вас в оточенні інших собак.
{LikeAndRead}

5.

Контролюйте те, що оточує чау-чау. Нехай буда стане місцем відпочинку. Це дасть вашому собаці укриття, в яке можна вийти від шуму і суєти людського життя.

6.

Зверніться за допомогою до професіонала. Якщо ви не впевнені в тому, як потрібно дресирувати собаку, оплатіть послуги професійного дресирувальника. Це варто того, щоб запобігти агресії собаки по відношенню до іншого тварині чи людині.
{/LikeAndRead}