Як дресирувати цуценя німецької вівчарки


Німецькі вівчарки - розумні і працьовиті собаки. Їх необхідно регулярно тренувати і завантажувати роботою. Від нудьги і неробства вони починають псуватися і псувати життя оточуючим. Якщо ви хочете, щоб ваша німецька вівчарка була життєрадісною і добре себе вела, починайте її дресирування з того моменту, коли цуценям приносите до себе додому. Вчаться ці собаки швидко і цілком здатні освоїти всі - від простих команд до пошуку вибухівки в зонах бойових дій.

Використання клікера

1.


З'ясуйте, яке ласощі вашому псові найбільше подобається. Воно повинно бути маленьким і легко жуватися, щоб собака могла з'їсти його миттю. Ну, і, зрозуміло, воно має бути смачним, інакше у вівчарки НЕ БУДЕ полювання заради нього по кілька разів повторювати одні й ті ж команди, поки вона їх не засвоїть.

2.


Натисніть на кнопку клікера, щоб витягти клацали звук. Відразу ж після цього згодуйте собаці ласощі. Для початку ніяких команд не подавайте. Тільки клацніть. Це дозволить вівчарці звикнути до звуку клікера і збагнути, що за ним обов'язково послідує заохочення.

3.

Клацаючи клікером, одночасно вголос хваліть собаку. Це допоможе їй засвоїти, що клацали звук - це нагорода.

Заохочувальний метод дресирування

1.

Встановіть для своєї німецької вівчарки певні правила і кордони. Які саме - вирішуйте самі, але після цього дотримуйтесь їх неухильно. Якщо ви не дозволяєте собаці, скажімо, спати у вашому ліжку, то ні за яких обставин не робіть з цього правила винятків.

2.

Виберіть якусь команду для навчання вівчарки. Вимовте її твердим голосом. Не повторюйте команду кілька разів, це може збити собаку з пантелику. Повтор команди допустимо, тільки якщо ви бачите, що собака її не може зрозуміти.

3.

Використовуйте ласощі в якості приманки, щоб показати собаці, як вона повинна діяти. Наприклад, якщо ви вчите її виконувати команду "сидіти!», То, тримаючи ласощі у руці, пронесіть його над носом у собаки їй за голову. Тільки не тримайте занадто близько, щоб вона не могла його дістати. Ніс собаки, звичайно, буде супроводжувати рух ласощі, і зад в цей час природним чином опуститься до землі.

4.

Заохочення має послідувати відразу ж після того, як собака починає робити те, що потрібно. Навіть якщо вона ніяк не сідає, давайте їй ласощі і хваліть її. Так собаці легше збагнути, чого ви від неї домагаєтеся.
{LikeAndRead}

5.

У ході дресирування поступово скорочуйте кількість заохочень за допомогою ласощів. Коли собака освоїться з виконанням команди, починайте давати їй ласий шматочок, тільки коли вона все зробить правильно і до кінця. Потім починайте заохочувати вівчарку, тільки якщо вона бездоганно виконає команду два або три рази поспіль. Так поступово взагалі припиніть використовувати ласощі в якості нагороди.

Перевиховання цуценя німецької вівчарки

1.

Якщо ви помітили, що собака порушила якесь правило, зупиніть її гучним звуком (наприклад, плескання в долоні) або словом «ні».

2.

Заохотите цуценя відразу ж, як тільки він зверне на вас увагу і припинить вести себе неправильно.

3.

Використовуйте ласощі для заохочення собаки, поки вона засвоює правила і встановлені для неї кордону, але поступово намагайтеся робити це все рідше і рідше. До кінця процесу навчання взагалі відмовтеся від ласощів. В цілому, можна додати, що заохочення - надійний спосіб дресирування. З його допомогою ви не просто забороняєте собаці щось робити, а вчіть її вести себе так, як від неї вимагається.
{/LikeAndRead}