Як дресирувати цуценя


Щеня не народжується зі знанням того, що Ваш килим - не підходяще місце для випорожнення. І Вам необхідно ввести цуценя в курс справи і навчити його стримуватися, поки не прийшов час прогулянки або гри на задньому дворі. Ось відносно не складний спосіб вивчити його, не вдаючись до покарання.

1.


Спостерігайте за поведінкою цуценя під час прогулянки. Так Ви зможете помітити попереджувальні знаки і встигати перехоплювати його в закритому приміщенні.

2.


У гарну погоду залишайтеся зовні як можна довше, щоб цуценя звик до випорожнення на відкритому повітрі. Допоможіть йому розвинути симпатію до таких поверхонь, як земля або гравій, витягуючи його на вулицю щоразу після сну, їжі або прогулянки. А, в ідеалі, кожні 15 хвилин.

3.

Коли підходить час, підійдіть до зумовленої області та не йдіть, поки щеня не помочиться.

4.

На ніч сховайте цуценя в плетений ящик. Собаки - тварини лігва і не люблять бруднити те місце, де вони сплять.
{LikeAndRead}

5.

Якщо щеня стає неспокійним посеред ночі, винесіть його на вулицю і чекайте, поки він не полегшиться.

6.

Давайте йому лоток (з піском або наповнювачем для котячих туалетів) протягом ночі, якщо не хочете вставати кожні кілька годин і чекати його на вулиці. Якщо ж Ви готові виводити його у двір, то поставте будильник на той випадок, якщо міцно заснете і не почуєте, що цуценя почав турбуватися.

7.

З ранку першою справою виносьте назовні цуценя, так його не буде бруднити підлоги, поки йде на вихід.

8.

Будьте послідовні у навчанні. Якщо виникають проблеми, консультується з дресирувальником.

9.

Винагороджуйте свого цуценя частуванням кожного разу, коли він успішно полегшується на відкритому повітрі.{/LikeAndRead}