Як піклується про таксу


Довготілі і незалежна такса буде вражати Вас своєю люблячої і життєрадісною індивідуальністю. Вона насправді щаслива, коли перебуває в людській родині. Але не забувайте дресирувати Вашу таксу з раннього віку: ця прониклива і уперта собака буде намагатися обдурити Вас.

1.


Як тільки візьмете таксу, прищепіть її, і стежте, щоб вона отримувала щорічну вакцинацію, щоб підтримувати її імунітет. Також, кожні три місяці перевіряйте свою собаку на наявність глистів і консультуйтеся з ветеринаром з приводу коштів від бліх.

2.


Годуєте свою собаку високоякісним грудкою для собак. У хорошого корму головним інгредієнтом має бути м'ясо. Сирі протеїни повинні містити не менше 30%, а сирі жири - не менше 20%. Волокна повинні міститися у розмірі 4% або менше.

3.

Намагайтеся не перегодовувати свою таксу. Це порода швидко набирає вагу

4.

Соціалізується свою таксу з дітьми та іншими тваринами. Оскільки такси швидко дратуються, вони не завжди добре спілкуються з дітьми і можуть вкусити.
{LikeAndRead}

5.

Будьте наполегливі й завзяті, коли дрессіруете свою таксу. Навчання необхідно і може бути складним через норовливого характеру такси.

6.

Займайтеся і щодня прогулюють свою таксу. Не дозволяйте Вашої таксою скакати або підстрибувати. Через довгою спини вони можуть легко пошкодити спинний хребет

7.

Довговолосих такс щодня чистите. Короткошерстих собак треба часто чистити вологою тканиною. Шерсть довгошерстої такси треба стригти кілька разів на рік у професіоналів.

8.

Купайте свою собаку щомісяця і кожні 2-3 тижні обрізайте їй кігті.

9.

Майте на увазі, що такси схильні до таких захворювань як грижа міжхребцевого диска, хвороб серця й ожиріння.

10.


Мініатюрні такси виростають до 35 см і важать 4,5 - 5 кг. Стандартні такси виростають до 36-45 см і важать 8-9 кг.

11.


Термін життя Вашої такси становитиме 12-15 років.{/LikeAndRead}