Як піклуватися про Бостонський тер'єр


Короткошерстий, життєрадісний бостонський тер'єр зі своїм світлим і експресивним характером наповнить теплом Ваш дім. Ця порода добре спілкується з людьми, дітьми і домашніми тваринами. Вам знадобиться багато терпіння, щоб навчити його захищати дім.

1.


Слідуючи рекомендаціям ветеринара, зробіть своєму тер'єрові щеплення, коли берете його і, потім, кожен рік. Проконсультуйтеся з ветеринаром з приводу засобів для захисту від бліх, кліщів і ліків проти серцевого гельмінта.

2.


Годуєте свого бостонського тер'єра високоякісним кормом для собак. Переконайтеся, що їжа підходить собаці за віком. Головною складовою корму має бути м'ясо, сирий білок повинен становити 30%, сирі жири - не менше 20%. Волокно має становити 4% або менше.

3.

Щотижня чистите собаку жорсткою щіткою. Ця порода линяє сезонно. Щодня протирайте її морду вологою тканиною, особливо навколо очей.

4.

Регулярно перевіряйте вуха собаки на наявність кліщів.
{LikeAndRead}

5.

Щодня вигулюйте свого бостонського тер'єра, якщо в Вас немає свого двору. Ця порода любить короткі прогулянки і не потребує енергійної розминки.

6.

Соціалізується свого бостонського тер'єра з іншими собаками в дуже ранньому віці. Деякі пси можуть бути агресивними по відношенню до інших собак.

7.

Наберіться терпіння, коли будете навчати собаку захищати будинок, тому що цій породі потрібно час для навчання. Бостонські тер'єри - прекрасні собаки - після належної дресирування.

8.

Ця порода схильна хворіти катарактами (кришталик ока затуманюється), гіпотиреозом (стан, при якому тіло сповільняться) і пухлинами шкіри.

9.

12 років - середня тривалість життя бостонського тер'єра.{/LikeAndRead}