Як піклуватися про Золотистий ретрівер


Золотистий ретрівер є породою середніх розмірів. Відома за свій неймовірно м'який характер, вона потребує любові та уваги - дотримуйтеся цих кроків для кращого виховання вашого ретривера.

1.


Слідкуйте за вагою вашої собаки. Собаки з надлишком ваги мають більше проблем зі здоров'ям, включаючи проблеми серця і артрит.

2.


Вивчайте можливі проблеми зі здоров'ям даної породи собак: катаракта, вроджена вада серця, епілепсія, захворювання щитовидної залози і алергії.

3.

Чистіть вашу собаку тижні, щоб вичісувати шерсть. Ця порода линяє цілий рік.

4.

Купайте вашу собаку не дуже часто, вона не вимагає особливого догляду і її можна мити будинку.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що ви обрізаєте вашому собаці кігті щомісяця для того, щоб застерегти виникнення проблем з лапами.

6.

Пам'ятайте, що ретривери дуже сильно намагаються догодити господареві і досить легко піддаються дресируванню, якщо ви послідовні і терплячі з ними.

7.

Тримайте вашого ретривера всередині будинку, якщо таке можливо. Дана порода дуже соціальна собака і якщо вона залишиться одна на вулиці, поки вся сім'я буде разом вдома, то вона буде вкрай нещаслива.

8.

Перевірте з вашим ветеринаром наявність виділень з анального отвору - деякі собаки страждають цим, і цю роботу краще залишити професіоналам. Основний симптом - коли собака треться задньою частиною корпусу об підлогу.

9.

Приготуйтеся до довгого щасливого життя вашої собаки від 10 до 14 років, так як це середня тривалість життя золотистого ретривера.


{/LikeAndRead}