Як піклуватися про собаку-1


Ніщо не зрівняється з цим клубком любові і відданості - собакою. Собака, про яку добре піклуються, вміє себе вести, довіряє вам як лідеру і отримує задоволення від заведеного розпорядку (сон-їжа-дресирування). При дресируванні собаки більшість людей плутають любов з лідерством. Взагалі в першу чергу собака поважає лідера, а в другу - людини, яка дає їй любов. Ось як можна описати в загальних рисах те, що потрібно, щоб мати щасливу, здорову і слухняну собаку.

1.


Годуєте собаку разів на день. Виберіть час і дотримуйтеся його. Собака буде вдячна за розпорядок. Доступ до води повинен бути постійним.

2.


Вигулюйте собаку. Вигул стверджує вас в якості лідера зграї, надає собаці можливість порозумітися і поісследовать околиці, а також дозволяє їй поспілкуватися з побратимами.

3.

Дресирують собаку. Навчивши собаку базовим командам на послух, ви затвердите себе в якості лідера і знайдете слухняного члена сім'ї.

4.

Доглядайте за шерстю вихованця. Вичісуйте його якомога частіше. Підстригайте кігті. Через особливості шкіри собаки мити її можна раз на місяць.
{LikeAndRead}

5.

Ізолюйте собаку на ніч. Це ще сильніше закріпить вашу лідерську позицію. До того ж, собака не забруднить будинок.

6.

Собаці потрібно робити всі необхідні для здоров'я ін'єкції. Візит до ветеринара звичайно необхідний раз на рік.

7.

Любіть свою собаку, адже в цьому полягає сенс її придбання. Гладьте, обіймайте вихованця, возитеся і грайте з ним. Беріть його з собою в машину. Отримуйте задоволення від проведеного разом часу.
{/LikeAndRead}