Як піклуватися про чихуахуа


Забарвлення чихуахуа може бути плямистої (сірий з більш темними смугами або плямами), світлої, чорної, коричневої, жовтувато-коричневої або навіть блакитнуватої. Чихуахуа дуже чутливі до непогоди. Вони можуть постраждати від теплового удару, тому що дуже люблять сонце - так що Ви повинні бути обережні, залишаючи їх на вулиці.

1.


Зробіть Вашій чихуахуа щеплення і ходіть щороку на необхідні щеплення, щоб підтримати імунітет собаки. Поговоріть з ветеринаром про продукти від бліх і від глистів для Вашої собаки.

2.


Годуєте свого чихуахуа кормом, в якому пріоритетний вміст м'яса. Сирий блок повинен становити не менше 30%, а сирі жири - не менше 20%. Волокна мають становити 4% або менше.

3.

Годуєте свого чихуахуа потроху три рази на день. Вони воліють це одну рясного прийому їжі.

4.

Короткошерстих чихуахуа можна іноді чистити щіткою з м'якою щетиною або протирати м'якою тканиною. Довгошерстих собак чистите кожен день.
{LikeAndRead}

5.

Купайте чихуахуа щомісячно, оберігаючи вуха від попадання води, інакше це призведе до інфекцій. Довгошерстим чихуахуа знадобиться купатися частіше, ніж короткошерстим.

6.

Займайтеся зі своїм чіхуахуа щодня, якщо це можливо. Проте, у цієї породи буваю короткі спалахи енергії, тому вони можуть і не мати потребу в довгих прогулянках. Квартири, де собака зможе пограти і повозитися, зазвичай достатньо.

7.

Для захисту шиї Вашої собаки на провулку, замість нашийника купіть їй поводок, закріплюється на тулуб - шлею. Також, це допоможе запобігти руйнуванню трахеї і м'якого піднебіння.

8.

Дресирують чихуахуа обережно і з раннього віку дайте їй звикнути до інших собакам і дітям.

9.

Часто гладьте і балуйте свою чихуахуа. Ця порода вимагає багато людської уваги і любові.

10.


Їли гуляєте при погоді нижче 4 градусів, одягайте свого чихуахуа у светр. Ця порода дуже чутлива до холоду і, ймовірно, не варто їх прогулювати, якщо температура нижче 1 градуса або при сильному вітрі.

11.


Зверніть увагу, що чихуахуа можуть страждати від слабких колін, застуд, сухості рогівки та вторинної глаукоми. Поговоріть з заводчиком, щоб дізнатися, як запобігти цим проблеми зі здоров'ям.

12.


Ви будете насолоджуватися 11-18 роками життя з чихуахуа, оскільки це їх середня тривалість життя.{/LikeAndRead}