Як захистити шкіру вашої собаки взимку


У холоду або в пекучу спеку ваша шкіра стає сухою і роздратованою, і ви, природно, починаєте користуватися зволожуючими засобами. Захищаючи свою шкіру, ви напевно замислюєтеся, як допомогти в такому випадку своєму улюбленому песику. Собаки і справді відчувають ті ж неприємності з шкірою, що і люди - але, на жаль, ніякі із звичних для нас кремів їм не підходять. Ось кілька способів, як можна захистити шкіру вашого пса взимку.

1.


Чаші розчісуйте собаку, щоб позбутися від відмерлих клітин шкіри. Розчісування стимулює циркуляцію крові і вироблення шкірного жиру, який у свою чергу забезпечує шкірі необхідне зволоження. Це необхідно як довгошерстим, так і короткошерстим собакам.

2.


Купаючи собаку, використовуйте спеціальні зволожуючі шампуні для собак з ланоліном. Шампунь для людей може порушити природний кислотно-лужний баланс шкіри вашого пса, який відрізняється від нашого, і таким чином викликати роздратування.

3.

У холодну пору року постарайтеся рідше купати собаку з шампунями. Занадто часте купання може змити з шкіри необхідний захисний шар шкірного жиру. Раз на два-три місяці - це нормально, якщо тільки ваша собака не проводить більшу частину часу на вулиці.

4.

Щоб шкіра і шерсть собаки були здоровими, годуєте свого пса високоякісним кормом для собак, або спеціально приготовленою для нього домашньою їжею з жирними кислотами омега-3 і вітаміном Е (джерелом якого є змішані токофероли). Ви також можете (з дозволу ветеринара) давати собаці в якості харчової добавки риб'ячий жир (омега-3). Можна просто відкрити капсулу з риб'ячим жиром і додати його собаці в їжу.
{LikeAndRead}

5.

Якщо в приміщеннях вашого будинку занадто сухо за включеного опалення, користуйтеся кімнатним зволожувачем повітря.
{/LikeAndRead}